Lista ocen Ford Focus II Focus C-Max 1.6 TDCi 109KM 80kW 2003-2009 (32) - Całokształt

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Igor Michalik, igomi@wp.pl
Focus C-Max 1.6 TDCi 109KM 80kW
Fajne auto.. może brakuje mu troszkę wyrazu, ale nigdy mnie nie zawiodło.. jest oszczędne, i podoba się mojej żonie.. nawet znajomych namówiłem na ten model.. Silnik 1,6tdci jest może troszkę słaby, ale ponoć najmniej awaryjny.
~bolo@onet.pl
Focus C-Max 1.6 TDCi 109KM 80kW
Niedawno kupiłem i mimo komentarzy złych w angileskich programach i innych że jest smutny to dla mnie najlepsze auto na warunki polskie,tylko używane -nowe jest tej ceny nie warte,kupilbym za to każde supwer auto!
~cosby
Focus C-Max 1.6 TDCi 109KM 80kW
Jestem z niego zadowolony - dowód śmigam już nim 3/4 lata, a poprzednimi do 2-3, bo zaczynały się wydatki, albo mi się nudziły, albo zaczynało brakować miejsca - w końcu dzieciaki rosną a wraz z nimi potrzeby.
~Zbyszek bumstudio@wp.pl
Focus C-Max 1.6 TDCi 109KM 80kW
Jestem bardzo zadowolony, auto bardzo drogie ale warte tych pieniędzy, długo wybierałem między różnymi modelami ale Ford wbrew pozorom to solidna firma a C-Max jest samochodem dla mnie
~andrzej
Focus C-Max 1.6 TDCi 109KM 80kW
auto jezdzi jak powinno ,trzyma sie doskonale drogi ,troszkę mocniejszy silnik i większe wyciszenie i nic więcej do szczęścia nie trzeba
~DzonyBrawo
Focus C-Max 1.6 TDCi 109KM 80kW
Bardzo fajny wóz jak każdy który nie sprawia jego właścicielowi problemów .. reszta to kwestia przyzwyczajenia czy też gustu.
~Szczery
Focus C-Max 1.6 TDCi 109KM 80kW
Genialna wentylowana skóra. Doskonała elastyczność silnika i dobra skrzynia. Podgrzewana przednia szyba - super!
~marinix@o2.pl
Focus C-Max 1.6 TDCi 109KM 80kW
Ogólnie wrażenie jak najbardziej pozytywne. Czy następny byłby Ford? Nie wiem, natomiast wiem że na pewno auto z tego samego segmentu.
~rohan, brunet1968@wp.pl
Focus C-Max 1.6 TDCi 109KM 80kW
całokształt bardzo dobry, może nie grzeszy urodą, ale bardzo solidne auto. a u mnie pracuje jak wół roboczy
~matig@autograf.pl
Focus C-Max 1.6 TDCi 109KM 80kW
Samochód bardzo wygodny, komfotrowy, oszczędny, w miarę szybki (jak na ten silnik) i pakowny.
Ford Focus II Focus C-Max