Lista ocen Ford Focus II (86)

4,1
~Damian
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
W tym roczniku cieżko znaleść lepszy silnik. Zero problemów technicznych, dynamika bardzo dobra, nawet podczas jazdy z 4 pasażerami i bagażem. Turbo dziura praktycznie nie występuje, silnik ochoczo zbiera sie do pracy juz od 1600 obrmin. NAJWIEKSZY plus tego samochodu. (Silnik)
3,3
~amock
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Zacznę od tego że wcześniej jeździłem corollą E11 po lifice i do tego auta mam porównanie. Corolla była już za stara i za mała na długie trasy które pokonuje. Ogólnie ford sprawia dobre wrażenie ale czym dłużej nim jeżdżę tym więcej zaczyna mnie denerwować. Forda zakupiłem osobiście w Niemczech z przebiegiem 186tys. od 1 właściciela, obecnie ma 224tys niestety bolączką nowych samochodów jest ich jakość. Po zakupie wymieniłem rozrząd, oleje...
~polo
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
idealny samochód za tę cenę. Najlepszy w tym segmencie. Jeśli ktoś uważa że nudny niech poczeka na auto po faceliftingu (grudzień 2007). niech się konkurencja schowa. polecam każdemu kto potrafi i chce czerpać przyjemność z jazdy samochodem (szybkiej lub wolnej...)
3,5
~maciejnemo
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
W porównaniu z Focusem MK1 wypada baaardzo blado.Jest prosty kanciaty(taki Niemiecki jak VW)brak mu finezji ale za to większy i bardziej praktyczny. W ogólnej mojej ocenie Focus Mk1 wygrywa z Focusem mk2 z ogromną przewagą(chyba że jest to wersja ST lub RS)
~paweł
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
auto naprawde super rodzina 3-osobowa miesci sie bez problemów na trasie mozna powyprzedzać bez problemów pozwala na wystarczajaca moc silnika, mam auto krotko ale nie sprawia mi narazie problemow i oby tak dalej. prowadzi sie świetnie, wyposażenie bogate szczególnie jak za dość rozsądną cene !plus za brak dpf
~Bartek
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
to auto w klasie kompakt wiec cudów nie można oczekiwać. Dla mnie osobiście wystarczy go wyciszyć i poprawić spasowanie materiałów w środku, reszta rewelacja. Za te pieniądze lepszego auta nowego się nie kupi.
~mariusz.zdunek@quarkr.pl
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Jedyny problem miałem z odpalaniem poniżej -25*, poza tym osiągi rewelacyjne, niezaleznie od obciążenia (Silnik)
~Ireneusz Tonder i.ton@orange.pl
Sedan 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
dobrze to dla mnie duzy komplement. Doskonale zostawiam dla idealnych aut. A takiego jeszcze nie spotkalem.
~hand_bud@interia.pl
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
gdyby serwis był na poziomie to całkiem udany samochód szczególnie silnik 2.0 TDCI bardzo elastyczny i oszczędny najbardzej minie zaskoczyło to że na 6 biegu samochód normalnie przyspiesza 90 k/h na obrotomierzu 1500 obrotów spalanie 4,0 l na 100.max predkość to 210 przy 4000/min.
Dziennik kosztów dla Ford Focus II
6,4
9,1
10,5
~wat_mechatrona@o2.pl
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
samochód godny polecenia za układ jezdny, styl i wygodę.