Lista ocen Ford Focus III Hatchback 5d (91) - Całokształt

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Pomimo początkowej radośći posiadania Focusa jestem na nie , euforia mineła a fakty dobiły. Ford to ford nic się nie zmienil tylko zawieszenie ma doskonałe nic pozatym SZKODA!
~BOB
Hatchback 5d 1.6 Duratec 125KM 92kW
Gdyby nie dwa razy wyciek z uszczelniacza półosi skrzyni biegów byłoby doskonale - a tak tylko dobrze. Usterka znana fanom Focusa - niestety w nowej wersji wciąż dokuczająca.
~holek
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
GENIALNY SAMOCHÓD! Jeżdżenie nim to czysta przyjemność. Posiadam wypasioną wersję titanium z mnóstwem dodatków i wierzcie mi - nie zamieniłbym się nawet na Mondeo LXS!
~Dawid
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 182KM 134kW
Ma swoje wady jak każde auto ale ilość plusów zdrowego egzemplarza wynagradza drobne niedociągnięcia jak nie idealne dopasowanie całkiem dobrych materiałów.
~Reczo17
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 182KM 134kW
Przyjemny pojazd do jazdy, fajne wyposażenie, wygodne wnętrze, no ale silnik Ecoboost i nieunikniona jego awaria jest bardzo rozczarowująca
~Jarq
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Niezłe auto jako ze mam od nowości nie wiem co powiedzieć bo samochodu nigdy nie testowałem w warunkach ekstremalnych ale tez nigdy mnie nie rozczarował
~stinkpink
Hatchback 5d 1.6 Duratec 125KM 92kW
Świetne auto na każdą okazję dla przeciętnego użytkownika. montaż kufra na dachu pozwala zabrać 4 osobową rodzine z połową domu na wakacje.
~Oski
Hatchback 5d 2.0 EcoBoost 250KM 184kW
Witam :) Jest to ST ale nie macie u takich opcji. Macie tylko ST od 2015 a mój jest 2014. Wspaniały Hothatch. Banan na "mordzie "cały czas:)
~Arek
Hatchback 5d 1.6 Duratec 105KM 77kW
Ogólnie nie mogę narzekać,fotele wygodniejsze niż w poprzedniej mojej Astrze,nie czułem takiego zmęczenia.Silnik 105KM jednak jak dla mnie za słaby.
~Wezyr
Hatchback 5d 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Za 79 tys. zł można chcieć i oczekiwać. Auto ma miesiąc i 1887 km na liczniku. Mam tylko nadzieję, że spalanie będzie niższe kiedy się dotrze.
Ford Focus III Hatchback 5d