Lista ocen Ford Focus III Hatchback 5d (91) - Całokształt

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
Jak narazie nie zamieniłbym tego samochodu na żaden inny (testuje ich wiele i jak narazie nic nie zmieni mojego zdania). Co prawda brak mi w nim tempomatu i podłokietnika ale i tak stał się dla mnie dobrym kompanem podróży.
~Antoni
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Zachęcony b. udanym Focusem I myślałem, że będzie rewelacja a jest przeciętność. Osiągi auta z silnikiem z turbiną są rozczarowujące a zawieszenie i komfort jazdy nie dorównują Focusowi o dwie generacje starszemu.
~Roman
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
We wszystkich testach opisuje się jaki to jest super - komfort podrużowania 5-gwiazdek itd. A prawda jest taka, że po 2h jazdy dupa i plecy mówią dość. Folel??? to jakieś nieporozumienie, podrużuje się jak na taborecie.
~Piotr
Hatchback 5d 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Samochód łączy bardzo dobre właściwości jezdne z komfortem. Silnik zaskakująco dobry. Niestety materiały i jakość montaży co najwyżej przeciętne. Bardzo dobry stosunek wartości do ceny.
~Htorvan
Hatchback 5d 1.6 Duratec 105KM 77kW
30 lat temu taki samochód mógłby uchodzić za przyzwoity ale chyba trochę się zmieniło od tego czasu... Nie spodziewałem się po Fordzie takiego gniota. Dużo starsze samochody biją Focusa na głowę.
~Foka III
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 182KM 134kW
Focus Ecoboost 182 KM w wersji Titanium jeździ dostojnie i dynamicznie zarazem - każdego dnia dostarcza wrażeń o jakie nie podejrzewalibyśmy rodzinny kompakt. Nie na darmo jest nazwywany małym ST.
~Henryk
Hatchback 5d 1.6 Duratec 125KM 92kW
Samochód bez uwag. Doskonały komfort jazdy pozwala na podróżowanie bez odpoczynku na trasie od 300 do 500 km. Podczas jazdy i po zatrzymaniu nie odczuwa się zmęczenia - nawet bez paska antystatycznego.
~kubauba
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
Samochód przyjemny w użytkowaniu, w zasadzie bezawaryjny. Spalanie znacznie przekracza wartości podane przez producenta, nawet gry próbuje sie jechać jak najbardziej oszczedne
~Focuspokus
Hatchback 5d 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Ponadczasowy wygląd, może się podobać, często kierowcy ustępują drogi umożliwiając wyprzedzenie, kiedy widzą w lusterku nadjeżdżającego Focusa. Wygląda na szybki i taki jest.
~Agnieszka
Hatchback 5d 1.6 Duratec 125KM 92kW
Samochód bardzo mi się podoba z zewnątrz i wewnatrz. Posiadam wersję Titanium i brakuje mi chyba tylko, żeby sam parkował:) Za taką cenę nie kupiłabym auta z takim wyposażeniem.
Ford Focus III Hatchback 5d