Lista ocen Ford Focus III Hatchback 5d (91) - Całokształt

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Czarnoskrzydly
Hatchback 5d 1.6 Duratec 105KM 77kW
W tej konfiguracji dobry samochód do miasta lub niewielkie dystanse. Jako większa alternatywa dla samochodów klasy B.
~piter
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony z autka. Nic się nie psuje i jeździ jak marzenie. Plastiki we wnętrzu mogły by być lepiej spasowane.
~Marcel
Hatchback 5d 1.6 Duratec 105KM 77kW
Wygodny, choć niepozbawiony braków, dający sporo przyjemności z jazdy (ale nie za szybkiej) samochód dla rozsądnego kierowcy.
~robo53
Hatchback 5d 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
całkształt wypada nieżle. może nie przyspiesza do setki w 3,5 ale jak ktoś tego chce to nie kupuje fokusa tylko porsche. dla mnie ok.
~jarek
Hatchback 5d 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
skoro autem przez dwa miesiące można było przejechać jedynie 800 km a serwis nie potrafi go naprawić to takie auto to bubel
~RM
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Auto bardzo dynamiczne i zwrotne, z wieloma nowatorskimi technologiami. Rewelacyjne prowadzenie. Dokonały silnik EcoBoost.
~motofan
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
Fajny samochód z dobrym zawieszeniem, szkoda tylko, że w wersji Trend nie ma tej samej tapicerki co w Titanium.
~Piotrek
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony, jazda tym autkiem , to dla mnie czysta przyjemność. Polecam wersję Titanium!
~Robert
Hatchback 5d 1.6 Duratec 125KM 92kW
Świetne auto. Jest kwintesencją auta kompaktowego, czyli idealnego kompromisu. Bardzo lubię to auto.
Dziennik kosztów dla Ford Focus III Hatchback 5d
6,2
7,7
~kamczatka
Hatchback 5d 1.6 Duratec 125KM 92kW
Auto dobrze wygląda, jest nowoczesne, dość komfortowe, pewne i przyjemne w prowadzeniu.
Ford Focus III Hatchback 5d