Lista ocen Ford Focus III Hatchback 5d (91) - Całokształt

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maik
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
gdyby nie problem z rozrusznikiem, byłoby bardzo dobrze, podobno więcej nowych Focusów ma problem z rozrusznikiem w niskich temperaturach. Nie wiem jak się zachowa Ford, ale takie problemy z nowym samochodem to poważna wpadka marketingowa (w mojej firmie po wciąganiu dwudniowego Focusa na lawetę, nikt nie chce już Forda)
~Martin
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
Fajne, małe, zwinne autko. Specjalnie piszę małe, bo do konkurencji np do Golfa VI to brakuje sporo miejsca wewnątrz. Przy wzroście 190 cm wygodnie podróżują 2 osoby. Mechanika bardzo dobrze, użytkuję auto od przebiegu 180 tys i praktycznie nic się nie psuje, poza jedną poważniejszą usterką.
~Sito
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Generalnie autko daje bardzo dużo frajdy i radości z jazdy, spełnia swoje podstawowe założenia. Irytują typowo Fordowskie usterki czyli elektryka, korozja i jakość materiałów. Ponadto jest koszmarnie mało miejsca i przede wszystkim bardzo mały bagażnik. Poza tym autko super.
~andy2011
Hatchback 5d 1.6 Duratec 125KM 92kW
Auto skrojone na typowego hatchbacka. Wyrazista linia nadwozia , pewne prowadzenie, akceptowalne zużycie paliwa, przestronne wnętrze (chociaż mogło by być przestronniej w tylnej części auta), niezawodność, bezusterkowość użytkowania - to cech którymi krótko mogę ocenić to auto.
~Rozczarowany jakością
Hatchback 5d 1.6 Duratec 105KM 77kW
Auto dosłownie zwykłe. Powłoka lakiernicza słaba,auto duże na zewnątrz w środku strasznie zabudowane straszy tandetnym plastikiem.Kupiłem bo dali dobrą cenę i tylko dlatego. To najbardziej zamulone 105km jakimi jeździłem, słabszy od 1,6tdci z ogrooomną turbo dziurą.
~Fordziak
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Bardzo przyjemny samochód - szczególnie w wersji Titanium z silnikiem Ecoboost. Mocne strony: silnik, skrzynia i zawieszenie. Aż chce się jeździć. Zaskoczeniem dla mnie były dobre materiały wewnątrz, całkiem dobre radio jak i spasowanie poszczególnych elementów.
~Robert
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Samochód prowadzi się doskonale, a turbodoładowany silnik ecoboost sprawia, że jazda jest bardzo dynamiczna. Niewielkie mankamenty nie przeszkadzają w codziennym użytkowaniu - mogę śmiało polecić ten samochód, zwłaszcza w wersji Titanium.
~Marek L.
Hatchback 5d 1.6 Duratec 125KM 92kW
Nie jest to najgorszy samochód na rynku. Kupiłem go głównie z przywiązania do marki. Przyznaję szczerze, że jest to mój ostatni Ford. Chyba czas na zmianę. Może to wina tego, że posiadałem Focusa I i II? Może mi się już wszystko opatrzyło!?
~Jasper
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Jadąc czuję się jak w klasie wyższej, cisza, znakomite resorowanie, bardzo dobre materiały (Titanium), świetnie grający zestaw audio Sony i do tego świetny silnik. Jak dla mnie zbliża się do ideału. Nie oceniam niezawodności, bo mam go za krótko.
Dziennik kosztów dla Ford Focus III Hatchback 5d
6,2
7,7
~Maciek
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Bardzo małe auto wewnątrz. Samochód jest zaprojektowany dla osoby 160 cm i 60kg wagi. Jest bardzo mało miejsca na nogi. Zwłaszcza na szerokość (naciskając gaz nie raz zahaczyłem o hamulec). Z przodu komfort jazdy średni z tyłu żaden.
Ford Focus III Hatchback 5d