Lista ocen Ford Focus III Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW 2012-2014 (10) - Ergonomia

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pawlo
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Dałem \"źle\" bo mnie bardzo rozczarował Ford w tym wcieleniu. Już nie mówię o wyglądzie wnętrza bo to kwestia gustu ale główne grzechy dla mnie: 1. mam 190cm wzrostu i dźwignia hamulca ręcznego wbija mi się w kolano. 2. miejsce na dwa kubki jest ale brak jakiegokolwiek miejsca żeby odłożyć cokolwiek - bilet z parkingu, nie mówiąc o telefonie czy portfelu. 3. rozmieszczeine prędkościomierza i obrotomierza prowadzi do zeza rozbieżnego. Poza...
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Daje 3 , przeładowana konsola, dużo przycisków, zmiana muzyki wiele przycisków, nie wszystko jest z kierownicy, wcale nie intuicyjna obsługa. Wersja po liftingu wygląda lepiej ale ja mam przed. Na plus bogate wyposażenie.
~seborak
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Wszystko tam gdzie ma być. Do wszystkiego sięgamy bez problemu i potrzeby nachylania się. Biegi zmieniamy trzymając łokieć na podłokietniku. Na prawdę rewelacja. Sterowanie większością funkcji odbywa się z kierownicy.
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Za mało możliwości sterowania z kierownicy, radio nieobsługiwane z kierownicy , wyświetlacz nieco mały . Można to było zrobić lepiej. generalnie wyposażenie jest bogate ale przełączniki nieintuicyjne.
~kamil_rud
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Wnętrze plastikowe ale ok. Nic nie trzeszczy, wszystko pod ręką. Bardzo wygodnie oczywiście jak na kompakt. Na tylnej kanapie plastik na drzwiach trochę przytłacza.
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Zawyżę ocene, bo wyposażenie jest bogate, ale nie ma miejsca na telefon a obsługa nie jest wcale taka prosta. No ale wyposażenie decyduje o ocenie.
~Sebastian
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
W środku wystarczająco miejsca, fotele wygodne, brakuje podparcia lędźwiowego dla kierowcy (opcja)
~Forduser
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Duża liczba przycisków ale idzie się przyzwyczaić. Ogromny plus za głosową obsługę telefonu.
~Użytkownik Focusa
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Bez rewelacji ale nie jest najgorzej jak w wielu współczesnych autach
~fearadasko
Bardzo funkcjonalny samochód