Lista ocen Ford Focus III Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW 2012-2014 (9) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Forduser
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Cena zakupu nowego auta jest podobna do innych kompaktów tej klasy. W fordzie w wersji Edition dostajemy praktycznie komplet wyposażenia w rozsądnej cenie. Po dwóch latach użytkowania mogę czystym sumieniem potwierdzić że to był udany zakup.
~seborak
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Zamówiłem wersję Edition jeszcze zanim reklama pojawiła się na stronie i w telewizji. Jestem niesamowicie pozytywnie zaskoczony. Żadna inna marka nie zaproponuje takiego wyposażenia i takiej jakości w cenie 65 700 zł. Samochód montowany w Niemczech.
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Ceny zakupu szaleją , trudno o jednoznaczną opinię. Co jest tanie a co jest drogie? Jakość jest ogólnie dośc dobra.
~pawlo
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Jak na nowość silnik 1.0 z promocjami wypada dość korzystnie. Wyposażenie standardowe Fordów jednak wciąż nie jest satysfakcjonujące.
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Kupiony za drogo, ale liczę na niską awaryjność. Oby ten silnik dojeździł do 200 000 km.
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Ceny pojazdów używanych są chore, mam nadzieję że stan techniczny jest taki jak wynika z przeglądów czyli ok.
~kamil_rud
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Nic się z samochodem nie dzieję, auto jest wygodne i praktyczne.
~fearadasko
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Wg mnie ok, chociaż można by lepiej...
~Użytkownik Focusa
Nigdy więcej