Lista ocen Ford Focus III Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW 2012-2014 (14) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~seborak
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Przed zakupem jeździliśmy używanymi Audi A4 2010, Toyota Avensis 2012, Kia Sportage 2012, VW Passat 2010. Na nasze drogi nowy focus nie ma porównania. Znajdą się osoby, które powiedzą że modele Audi, VW, czy Toyota przy prędkości 200km/h mają lepsze trzymanie na zakrętach, ale komu potrzebne takie właściwości? Focus \"płynie\" po dziurach, a dość wysokie zawieszenie powoduje, że spokojnie można podjeżdżać pod krawężniki i nie musimy obawiać...
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
No tutaj recenzenci sie nie pomylili, to jest bardzo mocny punkt pojazdu. Samochód bardzo dobrze się trzyma jezdni i fajnie wchodzi w zakręty (ale bez przesady, to nie wersja sportowa). Wspomaganie i układ kierowniczy precyzyjne, dla mnie w porządku.
~Forduser
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Najlepszy układ jezdny w tej klasie. Wchodzenie w zakręty to czysta przyjemność. Układ zawieszenia jest tak zestrojony że podróż jest komfortowa ale jednocześnie można pokonywać szybko zakręty. Perfekcja!
~pawlo
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
No tu muszę przyznać rację wszystkim AutoŚwiatom i innym ktorzy lansuja pogląd, że Fordy się świetnie prowadzą - bo się prowadzą świetnie. Trzymanie w drodze super i wyśmienity układ kierowniczy.
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Bardzo precyzyjny, pojazd się trzyma jezdni, chyba opony mogłyby być lepsze (no ale takie kupiłem z autem). Trzeba było ustawić zbieżnośc.
~kamil_rud
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Jak to w Focusie zawieszenie rewelacja. Dla mnie idealne, pewnie się prowadzi, nie jest za twarde, dobry odbiór tego co dzieje się z samochodem.
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Dla mnie wystarczająca , nie ma luzów , nie ma problemów na zakrętach, precyzyjny. Najlepszy punkt pojazdu.
~Użytkownik Focusa
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Jedna z niewielu pozytywnych rzeczy w tym aucie, całkiem przyzwoicie się prowadzi
~Sebastian
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Auto dobrze się prowadzi, trzeba co jakiś czas regulować zbieżność.
Dziennik kosztów dla Ford Focus III Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
7,4
~Robsonn
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Wiadomo ford. Przylepiony do asfaltu.
Ford Focus III Kombi