Lista ocen Ford Focus III Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW 2012-2014 (13) - Widoczność

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~seborak
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Widoczność jest kwestią przyzwyczajenia. Ja mam czujniki z przodu i tyłu, tak więc parkować się nie boję. Nie jest to dla mnie ważna kwestia ponieważ nie widzę dużych różnic między poszczególnymi modelami kombi. Jedyny malutki minusik to zamontowany \"panel\" na szybie za lusterkiem co trochę odgranicza widoczność na sygnalizację świetlną jeżeli stoimy jako pierwsi prawie pod światłami. Oczywiście minusik pod względem widoczności, ale duży...
~Sebastian
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Mam 193 cm wzrostu. Przednie słupki znacznie ograniczają widoczność, fotel przedni obniżony na maxa, ale i tak muszę się nieźle gimnastykować żeby np. sprawdzić światła na skrzyżowaniu. Ogólnie widoczność z przodu słaba.
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Przód - słabo, lusterka boczne mogłyby być wieksze, tylnia szyba i lusterko wsteczne są ok. Bardzo pomagają czujniki parkowania przód i tył, to jest kawał samochodu choć się taki nie wydaje.
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Przodu nie zobaczysz, lusterka wsteczne mogłyby być większe , szyba tylnia większa niż w Reanult megane 3 co jest ok. Czujniki parkowania z przodu i z tyłu bardzo pomagają, to jest kawał samochodu.
~pawlo
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
W zasadzie przecietnie jak to w nowoczesnych samochodach, dość wąskie lusterka ale plus za czujniki parkowania ułatwiające manewry.
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Do przodu tak sobie, do tyłu lepiej, lusterka dośc duże, czujniki parkowania pomagają.
~anjar
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
zla widocznosc do tyłu - serokie słupki zasłaniaja naroża - JEST KILKA MARTWYCH STREF
~Użytkownik Focusa
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Bez rewelacji ale nie jest najgorzej jak w wielu współczesnych autach
~kamil_rud
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Słupki A są szerokie i trochę zabierają widoczność. Poza tym jest bardzo dobrze
~fearadasko
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Boczne słupki mogą trochę przeszkadzać
Ford Focus III Kombi