Lista ocen Ford Ka I 1.3 i 50KM 37kW 1996-1999 (56)

3,3
~Diacon
Hatchback 3d 1.3 i 50KM 37kW
Samochód bardzo sympatyczny w codziennym użytkowaniu na krótkich dystansach. Nie pali za dużo, jest zwinny i w miarę bezawaryjny. Za to to jak szybko zjada go korozja przekracza wszelkie granice, nawet mój Polonez tak nie rdzewiał pomimo 17 lat i skrajnego wyeksploatowania (340tys przebiegu). Samochód na dzień dzisiejszy nadaje się na złom z racji korozji na nadwoziu i podwoziu, ale czego spodziewać się po Fordzie. Poza tym auto bardzo...
~Paweł K. 23 lata
Hatchback 3d 1.3 i 50KM 37kW
Auto 11 letnie ale jestem z niego bardzo zadowolony, kupiłem je jako 8 letnie i przez swój okres użytkowania jestem bardzo zadowolony, dbałem o nie a ono mi służyło. Wymieniłem w nim tarcze hamulcowe, klocki z przodu i tyłu, pasek klinowy, filtry powietrza, oleju, paliwa, przeciwpyłkowy, olej, płyn hamulcowy i chłodniczy, tylne łożysko w jednym kolej, przewody cewki i samą cewkę by była pęknięta stara, malowany błotnik przy wlewie paliwa z...
3,5
~Byku
Hatchback 3d 1.3 i 50KM 37kW
Świetnie jeździ i "świetnie" się psuje. Jednak(o dziwo) mimo tych awari przekonał mnie do siebie, po prostu frajda jaką daje jest niesamowita. Mimo że wolny, to jednak sposób w jaki się zachowuje w zakrętach(po prostu człowiek czuje ten samochód[troche przereklamowane stwierdzenie, wiem ;P]). Te 4 to dlatego że jazda nim potrafi niesamowicie zaćmić wiele jego wad.
2,6
~ooo
Hatchback 3d 1.3 i 50KM 37kW
awaryjne dużo pali słaba blacharka kłopot z niektórymi częściami awaryjne silniki zawieszenia autkiem przyjemnie się jeździ inna sprawa że można nie dojechać
3,3
~wojtekk zicmu@poczta.onet.pl
Hatchback 3d 1.3 i 50KM 37kW
raczej ładne, przestrzenne auto dobrze trzymające się drogi i mało pali nawet przy szybkiej jeździe. Niestety dużo pierdół się psuje co opisałem powyżej, mały bagażnik. CIEKAWE AUTO ALE ZASTANOWIŁBYM SIĘ NAD KUPNEM. Może bogatsza wersja, u mnie jest powiedziałbym nawet kiepsko (poduszka powietrzna i radio w standardzie).
~Maciek, maciejwysz@hoga.pl
Hatchback 3d 1.3 i 50KM 37kW
Ogolnie autko oryginalne, ladne, wygodne po miescie , na trasie tez sobie daje dzielnie rade, troche awarii ale moze dlatego ze model z pczatkow produkcji!Ogolnie jestem zadowolony,!
2,8
Hatchback 3d 1.3 i 50KM 37kW
Bardzo ciekawa sylwetka auta.Bardzo tandetne wykonanie jak to zwykle bywa w przypadku forda.Koszmarne zabezpiczenie antykorozyjne.
~Kaj, verseau@o2.pl
Hatchback 3d 1.3 i 50KM 37kW
Dla dwóch osób, z takim wyposażeniem jak moje polecam. "Golasa" w życiu nie chciałbym mieć. A mój to Lufthansa Edition - skóra, ABS, dwie poduchy, alusy, wydech WOLF, wspomaganie, centralny, elektryczne szybki, radio z CD, klima. Bez komentarza.
4,1
~rammzes1@interia.pl
Hatchback 3d 1.3 i 50KM 37kW
Generalnie ujmujac bardzo przyjemne auto dla 2 a nawet (jak w moim przypadku) 3 osob. Kupilem 2 latka i poki co z auta jestem zadowolony. Jego najslabsza czescia jest przednie zawieszenie a scislej jego gumowe elementy, ktore na naszych drogach sobie nie radza. Reszta ok. Calkowicie do d..y serwis. Sprawdzalem w kilku miastach i wszedzie tak samo, chyba, ktos ma tam qmpla

Usterki Ford Ka I

Ford Ka I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

4,1
~aneczka100@op.pl
Hatchback 3d 1.3 i 50KM 37kW
Bardzo fajna propozycja auta małego, zrywnego i ekonomicznego dla ludzi kochających nietypowe kształty i niepowtarzalny charakter.