Lista ocen Ford Ka I 1.3 i 60KM 44kW 1996-2002 (79) - Całokształt

Na liście zabraknie 53 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lunitka
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
pomimo wszystko kocham swoja kaczuszke i jeszcze nia pojezdze. jak wsiadam do tego autko to jakbym przyrosla do niego :) minus to kaczka jest tylko na 4 osoby :)
~ibanezmaniac
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Jest to samochód kobiecy , bo zaprojektowany przez kobiety. Mimo to ja uważam, że facet też może być zadowolony. Ja jestem. Polecam wszystkim!
~juliet@o2.pl
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Samochód bywa złośliwy ale można się do niego przywiązać i polubić. Ma swój niepowtarzalny charakter, typowo kobiecy. Ogólnie jestem fanką tego autka.
~mr.iwo@poczta.fm
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Autko jest super, bardzo dobrze się trzyma drogi zwłaszcza na ostrych zakrętach. Niezbyt pojemne, ale do miasta i na zakupy wystarczające.
~Lea-ael@poczta.onet.pl
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
świetny samochodzik dla kobiet gdy prowadzą głównie po mieście , szczególnie gdy jest żółciutki;)...ale i na długich trasach jest całkiem świetny
~bodzio
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
w serwisowanym(!) 6-latku misa olejowa przerdzewiała,przewody od wspomaganiapopękaly,podwozie skorodowane,miny pod lakierem(metalik),
~eMU
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Bardzo przyjemne autko, oczywiscie charakteru nabiera dopiero po delikatnym tuningu:) Dla zainteresowanych: www.kaklubpolska.prv.pl
~bercikcASDFGHJKLŁę
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
autko jest milutkie, komfortowe, szybkie, zwrotne, bosko trzyma sie drogi, jak dla mieszczucha jedt prawie idealne!
~poloxxx@o2.pl
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
A miałem taki fajne Cinqecento, nie psuło się a ten ford to gdzieś stuka, to puka, to coś się urwie, to plastik pęknie itd

Usterki Ford Ka I

Ford Ka I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Digidy
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Auto dobre do miasta, ale tez i na średnie trasy. Mało awaryjne, niskie spalanie jest dobrze :)