Lista ocen Ford Ka I 1.3 i 60KM 44kW 1996-2002 (79) - Całokształt

Na liście zabraknie 53 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dick
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Autko zrywne, super po mieście dla kobiety, przy >120km/h strach w oczach (wznosi się), za dużo pali!, masa (minus) do tylnych drzwi (ogrzewanie, wycieraczka i 3stop) prowadzona przez zawiasy (!). Padło po roku. A taka poważna firma!!! Trochę za drogie (kupno i serwis)
~Gargamel
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Czytając opinię o tym aucie, dochodzę do wniosku, że kaczkę można tylko kochać albo nienawidzić. Ja zaliczam się do tej pierwszej grupy. Niebagatelna stylistyka auta przyciąga wzrok (szczególnie kobiet) Idealne miejskie auto, nie tylko dla kobiet:P
~Satello
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Bardzo dobre auto dla maksymalnie dwóch osób (opcja: pies na tylnym siedzeniu). Bardzo dobre prowadzenie w zakrętach. Niezawodne (do 5 lat/80 000km). Później rosnące wydatki na drogie części zamienne (zawieszenie, układ jezdny, wydech).
~Kamil
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Nie będę odkrywczy twierdząc, że Fordzik jest idealnym wyborem do miasta. Wjedziesz nim prawie wszędzie i prawie wszędzie zaparkujesz, co bardzo doceniłem, gdy zobaczyłem parking pod naszym nowym mieszkaniem.
~Madzia
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Naprawdę świetne autko, w szczególności dla kobiet. Jestem bardzo zadowolona i rozważam czy nie kupić znów Ka,ale młodszego.Ceny używanych są bardzo atrakcyjne i warto rozważyć kupno tego samochodu.
~Łukasz_P
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Auto ciasne wewnątrz, tylna kanapa tylko dla ludzi o wzroście do 160 cm. Z przodu też bez rewelacji. Mały bagażnik. Ale za to mamy znakomite prowadzenie auta, dynamiczny i oszczędny silnik.
~Gosia
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Samochodzik kapitalny, zrywny, dobrze trzymający się drogi, łatwy w prowadzeniu, zwrotny, akurat dla 2 dorosłych i 2 dzieci. Miły dla oka i - przynajmniej mój - niezawodny. Szczerze polecam!
~kamila
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Jest to fantastyczne autko do miasta, dobrze sie prowadzi, ma całkiem niezłe przyspieszenie, polecam je wszystkim doswiadczonym i niedoswiadczonym kierowcom, ja mam kaczkę ponad dwa lata i jestem zachwycona:-)
~zaba45@wp.pl
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Hmmm szczerze nie polecam tego auto...radze trzymac sie z daleka od europejskich fordow...Wyciszenie tragiczne,silnik nierowno pracuje...psuja sie najglupsze drobiazgi
Dziennik kosztów dla Ford Ka I 1.3 i 60KM 44kW
6,9
9,8
~smiech
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Konstrukcja co sie nazywa samochodem, ktora ma jezdzic a nie za bardzo jest do tego przystowana. Skala zastosowania tanich materialow i rozwiazan konstrukcyjnych niewyobazalna. Dno