Lista ocen Ford Ka I 1.3 i 60KM 44kW 1996-2002 (79) - Całokształt

Na liście zabraknie 53 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KAŚKA
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
AUTKO DO JAZDY PO MIEŚCIE SUPER, NA TRASIE TEZ SPRAWUJE SIE DOBRZE, SUPER "TRZYMA SIE DROGI", DOBRZE WCHODZI W ZAKRĘTY. MAŁY, ZWROTNY DLA KOBIETKI, CHOCIAZ MÓJ TATUŚ ( KAWAŁ FACETA) ZAUWAŻYŁAM, ŻE LUBI NIM JEŹDZIĆ, A MA SAM FORDA ESKORTA KOMBI. AUTKO JEST OD NOWOŚCI W RODZINIE, A JA NIM JEŻDZĘ OD ROKU. MAM PEWNOŚĆ ŻE TE 34 TYS. TO NIE BAJER.
~Adam
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Dla mnie super nigdy bym się nie spodziewał że będę zadowolony z Forda, zakup czysto spontaniczny, Ford KA nie był brany pod uwagę przy zakupie, ale ani razu nie żałowałem. Jest to super , mały samochód ale świetnie się prowadzi , Trzeba o nie go dbać jak o każdy samochód , oleje, paski , regulacje i trochę serca . Odwdzięczy się. świetny imane.
~ilonka
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Jest to mój pierwszy samochód od 4mies., więc nie mam porównania. Dla mnie, młodej kobiety, jest w sam raz - mały, łADNY!:), dobrze się prowadzi. Ma jedną wadę: wyposażenie wnętrza - za mało schowków, nie mam gdzie trzymać torebki obok siedzenie i brak wskaźnika obrotów. p.s. nie jestem pewna czy dobrze wpsiałam moc silnika :)
~toto23
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Mam Fordzika lekko po tuningu- świece, flitr stożkowy, ukł. wydechowy, amortyzatory, itp. PROWADZI SIĘ JAK GOKART. Jak na miasto jest w sam raz, nawet z tak małym bagażnikiem. Wiem, silnik jest stary technlogicznie, mimo to 8-8,5 litra w mieście to za dużo. Estetyka OK, wygląd inny od "szaraków". Pamiętajmy, że to tylko 60KM!!
~urbanatorr.interia.pl
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
doskonałe autko dla młodych lubiących ciekawy design,ale mało wymagajacych jeśli chodzi o jakość wykończenia wnetrza,dużo możliwości ładnego tuningu optycznego,znakomite bezpieczeństwo bierne (w zderzeniu z łosiem z auta kabriolet,pasażerowie bez obrażeń),auto raczej dla 2 osób,drogi serwis,mały rynek części zamiennych,
~ulinka
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
typowo babskie auto cccchociaż moim zdaniem ma dobre przyspieszenie parkowanie jak dla kobiet bez problemu bardzo dobrze się prowadzi na ośnieżonych drogach lubię swoje auto ale wyczuwam brak tolerancji jako kierowca od mężczyzn .poprawcie się panowie bo jazda nie zależy od płci tylko od rozumu.polecam.
~mgrze
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Bardzo fajne autko (jak wyżej) ale------ UWAGA na KOROZJĘ ( okolice mocowanie tylnej wycieraczki, mocowania bocznych błotniko-zderzaków. korek wlewu paliwa - brak nadkoli, no i podwozie To samo mam w Eskorcie ( też pięcioletnim) . Widać taka uroda Fordów. Za tą korozję to właściwie powinienem dać 2
~Karol
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Dobre miejskie auto tanie w utrzymaniu , fuul części ,łatwe w naprawie , dosyć trwałe gdyby nie korozja , no ale 15 letnie auto to można wybaczyć , ponadczasowe i nie trąci antykiem i starociem , na parkingu pod biedronką nie ma obciachu , moja kaka jest czarna wygląda super .
~Karol

Usterki Ford Ka I

Ford Ka I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~mg
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
autko ogólnie przez 7 lat sprawowało się super - zarówno w mieście, gdzie trudno znależc miejsce do parkowania ( wszędzie się wcisnie) jak i na kilkusetkilomentrowych trasach. szkoda, ale już czas się rozstać. Minus - samochód stosunkowo drogi jak na skromne podstawowe wyposażenie.