Lista ocen Ford Ka I 1.3 i 60KM 44kW 1996-2002 (79) - Całokształt

Na liście zabraknie 53 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ItalianDragon
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Moj Ka jest dobrze wyposażony, ma manualną klime, która ma naprawdę sporo opcji nawiewu i jest bardzo skuteczna. Przyciski w radiu (standardowe kasetowe) czasami sie zacinają. Bardzo dynamiczny i dobrze trzymający się drogi. Przy 130 - 140 km/h troche hałasu ale nie jest to żadna tragedia. Auto jest zadbane, ale jest używane często i długo (mieszkam poza miastem). Spalanie zdecydowanie za duże jak na takie auto.
~kregon@poczta.onet.pl
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Pomimo tych wszystkich uwag uwazam, ze auto jest doskonale. Po prostu nie jest to samochod wyscigowy (jaki probuje z niego zrobic), tylko samochod miejski (i do tego raczej damski). Sadze, ze przy normalnej jezdzie, auto sprawowaloby sie bardzo dobrze. Wczesniej jezdzila nim moja mama i chwalila go. Podsumowujac: do miasta rewelacyjny; do wyscigow sie nie nadaje (chyba ze zmienimy w nim polowe podzespolow).
~Atopik
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Fajne auto do miasta, male zwinne, w miescie mala rakieta. Jak na takie male stare auto meg wyposazone. Pelna elektryka szyby lusterka centralny wspomaganie klima grzane lusterka szyby przod i tyl. Do stowki jak sie jezdzi to bardzo przyjemnie tylko spalanie duze jak na takie male auto 7l. Jedyny minus korozja nadkola tyl i podloga. Wiekszych awarii nie byli jesynie uszczelnienie skrzyni biegow zrobilem
~L_poznan
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Ka mam prawie 2 lata, ilość wizyt u mechanika niezliczona, ciągle coś. zawieszenie do remontu po każdej zimie, ale najbardziej męczące są problemy z obrotami,nagłe gaśnięcie etc. Samochód lubiłem a on robił wszystko żebym go znielubił...dobrze się prowadzi, wygodne fotele, dobre wspomaganie - dopóki działa, to chyba wszystko. koszmarnie rdzewieje!!! i dużo pali jak na tak mały samochód. nie polecam
~Aretu
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Denerwujące są drobiazgi jesli się sporo jeździ. Ciągle gdzieś stuka w zawieszeniu. I to są dwa rozwiązania. 1. Być stałym klientem serwisu lub jakiegoś warsztatu (polecam drugie w serwisie czasami są zawrotne ceny, na pewno nie pasują one do tego auta) 2. Naprawiać jak już robi się naprawdę głośno. Ale po naprawie i tak za kilka lub kilkanaście dni ponownie zacznie nam coś pukać:)
~Jarek
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Samochód ma bardzo ładne kształty i ponad czasową sylwetkę, która mimo tylu lat wciąż jest atrakcyjna. Silnik 60 KM całkiem dynamiczny, a wersja z klimatyzacją, wspomaganiem i elektrycznymi szybami sprawia że jazda tym autem jest naprawde przyjemna. Polecam auto dla osób szukających miejskiego samochodu dla dwóch dorosłych osób i dwójki dzieci za rozsądne pieniądze.
~matit87@o2.pl
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Autko w rodzinie od nowości, najpierw używane przez mamę, od roku przeze mnie - uważam, że całkiem do rzeczy. Troche słaby "skręt" i spore zużycie paliwa, ale ogólnie jestem bardzo zadowolony. Nie było zadnej usterki od nowości - ale może to dlatego, że samochód ma mały przebieg - niecałe 9 tys kilometrów z czego większość zrobiłem sam kiedy zaczęłem nim jeździć.
~tsz@ae.katowice.pl
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Nie podoba mi się ten samochód w wersji najuboższej, te czarne obskurne plastki na zderzakach, anemiczne kołpaki, wąskie koła - szczególnie tył. Ale naszczęście mój jest całkiem inny (Czarny metalik, alu felgi 14", w tyle szersze oponki + pierścienie dystansowe. łany wydech, srebrny grill z przodu...) i dla tego tylko jescze go nie sprzedałem. No i wszystkim laskom się podoba :-)
~Cezorex
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Auto można kupić już za ok.2-3 tyś złotych. Za to mamy bardzo fajne miejskie auto lub na dojazdy do pracy, czy dla młodego kierowcy. W mieście daje radę, parkowanie to łatwizna. Nie rozumiem braku popularności tego auta jako miejskiego pomykacza. Wygląd jest kwestia bardzo dyskusyjna, ale ta bryła pozwala zachować bardzo dużo miejsca w środku.
Dziennik kosztów dla Ford Ka I 1.3 i 60KM 44kW
6,9
9,8
~Gąska
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Kupiłam auto jako "dojazdówkę" do pracy. Po przeczytaniu pierwszych opinii - zwątpiłam. Teraz wiem, że nie zamieniłabym na nic innego. Owszem, Ford gnije w każdym miejscu, w którym się go dotknie. Ale taka już "natura" Fordów. Gabaryty tego autka, niskie spalanie, zwrotność, taniość w utrzymaniu wynagradzają mi wszystko.