Lista ocen Ford Ka I (188)

3,5
~kregon@poczta.onet.pl
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Pomimo tych wszystkich uwag uwazam, ze auto jest doskonale. Po prostu nie jest to samochod wyscigowy (jaki probuje z niego zrobic), tylko samochod miejski (i do tego raczej damski). Sadze, ze przy normalnej jezdzie, auto sprawowaloby sie bardzo dobrze. Wczesniej jezdzila nim moja mama i chwalila go. Podsumowujac: do miasta rewelacyjny; do wyscigow sie nie nadaje (chyba ze zmienimy w nim polowe podzespolow).
~bocis
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Ogólnie nieżle. Mój samochód ma 12 lat, obecnie jeżdzi nim żona, nigdy nie \"rozkraczył się\" na drodze.
~Maciek, maciejwysz@hoga.pl
Hatchback 3d 1.3 i 50KM 37kW
Ogolnie autko oryginalne, ladne, wygodne po miescie , na trasie tez sobie daje dzielnie rade, troche awarii ale moze dlatego ze model z pczatkow produkcji!Ogolnie jestem zadowolony,!
~Piotr z Lublina
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Jest to fajne autko. Uważam, że jedno z najlepszych w klasie małych samochodów. Wyróżnia się kosmicznym kształtem, świetnie się nim jeździ, szczególnie po zatłoczonych ulicach wielkich miast. Jestem facetem i FORD KA to mój pierwszy samochód. Polecam każdemu mieszczuchowi, nie tylko kobietom. Idealny samochód do jazdy miejskiej ze względu na małe wymiary. Jego wadą jest zbyt mały bagażnik i za mało miejsca z tyłu. Z przodu jest super i...
~dish
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Ogólnie ciekawe auto, polecam je dla kobiety z lekkim zacięciem sportowym do jazdy po mieście.
3,6
~Aretu
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Denerwujące są drobiazgi jesli się sporo jeździ. Ciągle gdzieś stuka w zawieszeniu. I to są dwa rozwiązania. 1. Być stałym klientem serwisu lub jakiegoś warsztatu (polecam drugie w serwisie czasami są zawrotne ceny, na pewno nie pasują one do tego auta) 2. Naprawiać jak już robi się naprawdę głośno. Ale po naprawie i tak za kilka lub kilkanaście dni ponownie zacznie nam coś pukać:)
~senbit@tenbit.pl
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Znakomite autko dla singli. Malutenki bagaznik. Ogromna przyjemnosc z jazdy. Zaskakuje osiagnieciami (bez przesady, oczywiscie - sportowcy moga poczuc sie rozczarowani, ale... ten samochod nie zostal stworzony dla rajdowcow). Idealne wnetrze - moze za malo schowkow. Brak oczywistych rzeczy, jak na przyklad obrotomierza (ale samochodzik w koncu dla kobiet), czy lampki kontrolnej paliwa. Przy spryskiwaczu brak automatycznego wlaczania...
2,4
~smiech
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Konstrukcja co sie nazywa samochodem, ktora ma jezdzic a nie za bardzo jest do tego przystowana. Skala zastosowania tanich materialow i rozwiazan konstrukcyjnych niewyobazalna. Dno
2,8
Hatchback 3d 1.3 i 50KM 37kW
Bardzo ciekawa sylwetka auta.Bardzo tandetne wykonanie jak to zwykle bywa w przypadku forda.Koszmarne zabezpiczenie antykorozyjne.

Usterki Ford Ka I

Ford Ka I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Kaj, verseau@o2.pl
Hatchback 3d 1.3 i 50KM 37kW
Dla dwóch osób, z takim wyposażeniem jak moje polecam. "Golasa" w życiu nie chciałbym mieć. A mój to Lufthansa Edition - skóra, ABS, dwie poduchy, alusy, wydech WOLF, wspomaganie, centralny, elektryczne szybki, radio z CD, klima. Bez komentarza.