Lista ocen Ford Maverick II (14) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Staszek
Terenowy 2.0 i 16V AWD 124KM 91kW
Dla 4-5 osób wygodny, fotele mogłyby być bardziej "trzymające" ale mimo tego, na trasę są naprawdę wygodne, przejechałem trasę 1,2 tysiąca km w jedną stronę i o dziwo nie byłem "połamany" czy tym podobne, jak się zużyją można wymienić na lepsze, mnóstwo używanych. Bagażnik dość pojemny. Ogólnie jest okey
~Miś
Terenowy 3.0 i V6 24V AWD 203KM 149kW
Tutaj nic nie można zarzucić. Zarówno z przodu jak i z tyłu jest okej. Fajną rzeczą jest brak tunelu środkowego z tyłu, więc osoba na środku nie musi okrakiem siedzieć. Łatwo się wsiada i wysiada z racji wysokiego umiejscowienia foteli.
~Konrad
Terenowy 2.0 i 16V AWD 124KM 91kW
Dużo miejsca z przodu, z tyłu też nie jest źle o ile z przodu nie jadą osoby o wzroście powyżej 185cm. Plus za prawie brak tunelu środkowego z tyłu. Na szerokość z tyłu brakuje kilku cm dla wygodnej jazdy 3 osób.
~Stary Trucker
Terenowy 2.0 i 16V AWD 124KM 91kW
Jeden z najwygodniejszych Suwów terenowych z tamtych lat. Na prostych nogach wsiadam. Szyty dla ludzi większych rozmiarów.
~Maverick
Terenowy 2.0 i 16V AWD 124KM 91kW
4 osoby bardzo wygodnie. z tyłu na środku niski tunel środkowy więc i piąta osoba nie będzie cierpiała.
~greg
Terenowy 2.3 i AWD 150KM 110kW
z przodu wygodnie i komfortowo (mam 190 cm wzrostu) a i siedzący za mną też nie narzekali na brak miejsca.
~Yogurt
Terenowy 3.0 i V6 24V AWD 197KM 145kW
Dla 2 metrowcow moze byc ciasno. Z tylu miejsca na nogi jest nadwyraz duzo.
~Patryk
5 cm dłuższy w przestrzeni bagazowej i byłby IDEALNY
~Stefan
Terenowy 2.0 i 16V 124KM 91kW
Jestem wysoki dzieci z tyłu nie nażekają na brak miejsca.
Dziennik kosztów dla Ford Maverick II
10,3
16,2
~farafx
Terenowy 2.0 i 16V 124KM 91kW
Tu miejsca jest na prawdę sporo, nic więcej nie potrzeba.