Lista ocen Ford Scorpio I (140) - Całokształt

Na liście zabraknie 108 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafał
Hatchback 2.8 i 150KM 110kW
Gorąco odradzam. Za niewielką cenę można kupić super limuzyne ale jak sie cos popsuje to pożal się boże (aktualnie oddaje na złom za grosze). Padł silnik , przepływomierz , nawet zbiornik na płyn chłodniczy przecieka. Zawieszenia stuka puka churkocze. czasem bałem sie ze kolo odpadnie. w środku ogrom miejsca ale elektronika pada i to czesto (szczegolnie elektroniczne sterowanie okien)
~apollo444@tlen.pl
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
Bardzo duży samochód - za te pieniądze nie ma nic bardziej komfortowego. Duża moc - nie ma problemów jeśli ktoś lubi dynamiczną jazdę. Niepowtarzalny styl i prezencja samochodu ( mam typową limuzynę z bagaznikiem ) to też ogromna zaleta. Bardzo bezpieczny - trzyma się drogi jak doklejony. Chcę sprzedać (12.900,- kom. 606414187 ), bo poluję na nowszego dużego Forda - Mondeo. Aż żal oddawać w obce ręce ...
~Krzysztof
Hatchback 2.5 TD 92KM 68kW
Jezdze tym autem od 4 lat i objezdzilem cala europe nigdy nie bylo z nim problemu pali okolo 7l ON/100km i mozna nim jezdzic z predkoscia do 200km/h i co najwazniejsze przeglad to tylko wymiana oleju, to auto posiada lancuszek wiec nic wiecej w silniku sie nie wymienia.Za tak niewielka kase kupuje sie limuzyne bardzo wygodna i bardzo obszerna, osobiscie polecam.
~Zysio, tomek_zysko@interia.pl
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
Moim zdaniem - niezle baaardzo duze auto za niezbyt wielkie pieniadze. Komfort jazdy niesamowity, ilosc miejsca po prostu powala :-) Silnik - 2,9 to to nie jest ;-) ale i tak sobie niezle daje rade z autem ktore wazy okolo 1400 kg. Jest elastyczny, a 11 l LPG/100 km w cyklu mieszanym jest wg mnie ok. Jak na razie nie ma powaznych przypadlosci i oby tak dalej!
~prze-moll@wp.pl
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Zakochałem sie w tym aucie od razu! Duże , niezawodne, świetnie trzyma sie drogi, szybkie, spala nic wiecej co auta dwulitrowe, komfort i ilość miejsca porownywalne z S- klasą!!! dwa wałki rozrządu, hydrauliczne popyhacze tłoków, niezależne zawieszenie, ABS, elektryka, komputer, wielki bagażnik, 115 koni, krążownik!!! Za te pieniądze?! WARTO!!!
~krzypa3@op.pl
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Ogólnie rzecz ujmując auto jest "w porządku". Duży, rodzinny "statek" za małe pieniądze. Słabo toleruje niechlujstwo właściciela ( byle hjakie materiały eksploatacyjne, nieterminowe wymiany oleju i filtrów, itp.). Jeśli zadbasz o swoją "Scorukpę" i dasz jej to co zaleca producent będzi ci służyła wiernie aż do kasacji ;D
~Totosty
Hatchback 2.0 i 120KM 88kW
w dalekie trasy naprawde bardzo wygodny zrobilem juz nm okollo 8000 tys bardzo wygodny no moz bagaznik troche maly tzn kolo w bagazniku i skrzyneczka no i za duzo miejsca nie ma ale przewozilem nim prawie wszytko nawet panele 2,8 m i bez problemu sie zmiescily, Komfort to jest to okolo 1000km i bez zmeczenia ,
~jurkuj@wp.pl
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Napweno tani do swojej klasy.Sypią się strasznie blachy (powinno być na to też miejsce).Awarie mechaniczne należą do średnich.Dynamika do swojej wagi dobra.Prędkości 220-230 przy 2 litrach to przesada (błędy wskazań prędkościomierza).Duży komfort.Przejechałem ponad 200 000km z ,,ciężką nogą´´.
~mikołaj
Hatchback 2.9 i 150KM 110kW
jestem zadowolony bardzo z eksploatacji, wkurzają słabe blachy na błotnikach, 147 KM to może nie jest rewelacja jak na takiego potwora, ale właśnie przez to że nie jest ten silnik mocno obciążony to naprawdę ta V6 mimo archaicznej kontrukcji jest wielka, oleje starczają od wymiany do wymiany

Usterki Ford Scorpio I

Ford Scorpio I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~wrobels@poczta.fm
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Jeżdżę tym samochodem od roku, przeróbka na gaz. 280 tys km Ekonomiczny, wygodny, jak na 12 lat niezawodny i tani w utrzymaniu. Jak dla mnie najlepsza oferta dla niebogatych i lubiących jeździć. Cudo na Polskie dziury. Ile bym w niego kasy nie włożył i tak pozostanie ukochaną skorupą