Lista ocen Ford Scorpio I (140) - Całokształt

Na liście zabraknie 108 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~84idh@gmx.de
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Moje auto przejechalo 385000 km i ciagle jeszcze potrafi wyciagnac 210 km/h. Predkosci rzedu 160-180 na autostradzie znosi z bardzo umiarkowanym zuzyciem paliwa. Auto bylo serwisowane rok w rok w stacjach Forda, nigdy nie jezdzilo po polskich drograch i to chyba dlatego jeszcze tak dobrze jezdzi...
~Andrzej W. Koniu19@o2.pl
Hatchback 2.0 i 100KM 74kW
autko ma pełno superlatyw o których można by było opisywać ale ja kto w życiu plusy ciągną za sobą minusy mam nadzieje że + będzie więcej z biegiem czasu ponieważ jak zauważyłem mam to autko od niedawna więc może to się wszystko zmienić mam nadzieje że na +.:)
~DOLAR
Hatchback 2.0 i 100KM 74kW
Bardzo dobry samochód za dobrą kaske i dobrym wyposażeniem jamam 2.0 na LPG z automatem ,wspomaganiem kier. el. szyby, el. lusterka podgrzewane, abs, szyberdach, podłokietnik i fajny bajer pompowany odcinek lędzwiowy w siedzeniu kierowcy bardzo przydatne na dalekie trasy.
~krzysieks@antarespolska.com
Hatchback 2.4 i KAT 125KM 92kW
Auto ma swoje zalety, ma i wady. Generalnie trudno go nie lubic i sie do niego nie przywiazac. Kawal kobyly i momentami meczacy w utrzymaniu, ale odwdziecza sie komfortem jazdy, bezpieczenstwem, dostepem do tanich czesci, latwoscia serwisowania i wygodna kanapa.
~m.jankowski@ichem.com.pl
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Mam bardzo udany egzemplarz :-) Miałem już 11 samochodów różnych marek (głównie francuskie) i żaden oprócz XM-a nie wytrzymywał konkurencji ze Scorpio... Jakość super. Ekonomiczność super. Jeździ się też nie najgorzej. Można mieć uwagi do paru drobiazgów ale całokształt ...
~carpek@o2.pl
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
zrobiłem tym autem 300 000 km. Nigdy nie miałem lepszego auta. Jak zadbasz to pojedziesz, a jak kupisz szrota to nie będziesz zadowolony. Auto ma teraz 24 lata i jako drugie zostaje u mnie. Części tylko oryginalne bo naprawde sie opłaca.
~koniec5
Hatchback 2.0 i 100KM 74kW
Doskonały samochód rodzinny. Dużo miejsca w kabinie dla wszystkich pasażerów. Bagażnik może nie nadzwyczajny jak na tą klasę, ale 480 litrów to nieźle. Doskonała akustyka. Ekonomiczny jak na samochód o wadze powyżej 1400 kg. Super na długie trasy.
~aga
Kombi 2.5 TD 116KM 85kW
mam jednostkowy typ, bo sinik chrystlera i podzespoły alfa romeo. Niezła mieszanka, tylko czasami wybuchowa. przy awarii jednego cylindra, trzy tygodnie czekałam na części. O cenie nie wspomnę. ale jak jeździ, to nie powiem - podoba mi się!
~totosty@tlen.pl
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
Pozytywne opinia z jazdy, dużo nie wydałem na czesci, co roku tylko zmieniam filtry, świece, olej, jak na razie jestem bardzo zadowolony z samochodu. Inne 20 letnie auto juz by było na szrocie a ja nadal nim bzykam wszędzie
~krzysztof
Hatchback 2.0 i 120KM 88kW
Jezdzilem nim 3 lata i w porownaniu z innymi autami, ktore wczesniej mialem nie byl taki zly. Jakby nie patrzec to stary samochod i ma prawo od czasu do czasu cos sie zepsuc. Jego najgorsza wada bylo to, ze byl glosny.