Lista ocen FSO Polonez Caro 1.6 87KM 64kW 1993-1997 (46) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wagru
Caro 1.6 87KM 64kW
Tzn. odkad pamiętam ten egzemplarz nie był udany. Zarówno z blachą (praktycznie rok po kupnie purchle na spawie słupka C z dachem-mankament wielu polonezów) jak i mechanicznie. A to tu się cos przepaliło a to tam. Ostatnio zaczyna mi coś huczec w prawym kole przy skrętach.
~normalny
Caro 1.6 87KM 64kW
Rocznie 45-50 tys km po budowach i w mieście - który wóz wytrzyma taką pracę? Ostatni egzemplarz Borewicza przy 198 tys km ma fabryczne zawieszenie(ze średnimi luzami), skrzynia, most, sprzęgło, silnik NIE RUSZANY! Robiony rozrusznik, łożyska w kołach, hamulce, wydech.
~właściciel meloneza
Caro 1.6 87KM 64kW
czy ja wiem czy poldek jest niezawodny siadają w nim chamulce, wycieki oleju i płynu z chłodnicy stukanie w silniku psuje sie silniczek od wycieraczek z przodu, a i najwazniejsze w poldkach leci pardzo blacha w szczególnie drzwi na dole, most lubi chuczec i łożysko na wale
~musher
Caro 1.6 87KM 64kW
Mam go krótko, niecałe 2 tygodnie ale już przejechał 1200km, jak na razie nic się nie psuje :D wymieniłem tylko to co trzeba zwykle wymienić. (Filtry, olej, rozrząd później ale jego koszt - uwaga zawrotne 30 zł :D jest śmieszny ;p )
~Mirek
Caro 1.6 87KM 64kW
w kilkunastoletnich poldach codziennie coś sie dzieje, ale są to drobiazgi, które raczej psują prestiż. Jak jakiś plastik nawala, to go odłamujemy, wyrzucamy i cześć. Na każdym złomie są zamienniki za grosze.
~Maroo
Caro 1.6 87KM 64kW
Drobiazgów niestety dużo i z różną częstotliwością. Czasami co tydzień a czasami nic przez kilka miesięcy(przy ciągłym użytkowaniu). Najczęściej elektronika i elektryka. No i rdzaaaa...
~zielak70
Caro 1.6 87KM 64kW
chłodnica, dach zaczął rdzewieć, przy przedniej szybie, urwane zawisy tylnej klapy, co pół roku blokowanie się hamulców, rozgrzane felgi, przez co zgubiłem jeden kołpak.
~eloelo@onet.eu
Caro 1.6 87KM 64kW
Bolączka Poloneza... Co chwile jakaś pierdoła typu przepalona żarówka, zamek w drzwiach itp. Mój egzemplarz ma małe problemy z elektryką które potrafią zdenerwować
~tomcio1989
Caro 1.6 87KM 64kW
To solidna konstrukcja, w której nie ma co się psuć. Jeśli uznać za awarię wolniej chodzące wycieraczki - to tylko to się zdarzyło przez 15 lat.
Dziennik kosztów dla FSO Polonez Caro 1.6 87KM 64kW
11,5
~sulechowska@wp.pl
Caro 1.6 87KM 64kW
Co kilka miesięcy jakiś drobiazg zaszwankuje. , Po 11 latach zawór nagrzewnicy za 40 zł, co roku plastikowa klamka kierowcy od wewnątrz za kilka złotych.
FSO Polonez Caro