Lista ocen FSO Polonez Caro 1.6 87KM 64kW 1993-1997 (47) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~musher
Caro 1.6 87KM 64kW
Fanom motoryzacji dźwięk silnika nie przeszkadza ;) przy większych prędkościach tylny most nieco wyje. Można znaleźć optymalną, dla każdego biegu, prędkość przy której silnik pracuje cicho a samochód jedzie żwawo, np na 5 biegu taką prędkością jest 95-100, wtedy auto ma ok. 2500 obr/min i jest względnie cicho.
~KAMIILCIIOCars
Caro 1.6 87KM 64kW
Nie można mówić o wyciszeniu w tym aucie, jest to tylko teoria. Filcowe okładziny na podłodze nie poprawiają wyciszenia auta. Warkot silnika oraz odgłosy powietrza opływającego karoserie sprawia negatywne wrażenie. A jeśli dodamy do tego głośną pracę tylnego mostu mamy przepis na bardzo niekomfortową jazdę.
~bizon
Caro 1.6 87KM 64kW
z tym mam największy problem zwłaszcza tylny most wsadziłem już od plusa i zaczął wyc jak poprzedni może od trucka nie bedzi tak wył w normalnej wersji a silnika przwie wcale nie słychać(to przez most hihi)
~tomcio1989
Caro 1.6 87KM 64kW
Jak na cenę tego auta, wyciszenie jest przyzwoite. Jasne, że potrafią uszczelki świszczeć, coś w drzwiach pukać, albo szyby się trzęsą po otwarciu... Ale nie jest źle!
~lskx
Caro 1.6 87KM 64kW
Katastrofa! Wycieszenie dzwięków z otoczenia jeszcze jakoś ujdzie, ale słychać wszystko spod maski! Powyżej 80 km/h nie da się rozmawiać. Trzeba krzyczeć jak w dyskotece...
~W
Caro 1.6 87KM 64kW
Przy prędkościach \"miejskich\" można spokojnie rozmawiać i słuchać radia. Na trasie niestety hałas staje się coraz bardziej uciążliwy.
~Maroo
Caro 1.6 87KM 64kW
Mogło by być leprze. Do 110 km/h idzie wytrzymać. Powyżej współczynnik oporu powietrza 0,46Cx daje znać. Skrzynia trochę głośna. Most w moim na razie cichy.
~właściciel meloneza
Caro 1.6 87KM 64kW
a tu już sie zaczynają schody powyrzej 80 w środku zaczyna się świetny chałas u mnie wyje most i łożysko na wale ale to pewnie nie tylko u mnie.
~Mirek
Caro 1.6 87KM 64kW
do 80 km/h jest znośnie. Silnik ma ładny dźwięk. Hałas powstaje głównie przez kanciaste kształty i dziury w drzwiach.
~marc525d
Caro 1.6 87KM 64kW
głośny- na wyższych obrotach- ok. 4tys przy 2- 2,5 można wytrzymać. muszę zmienić środkowy tłumnik to może się polepszy
FSO Polonez Caro