Lista ocen Honda Accord VII (341) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 301 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marcin
Sedan 2.4 i-VTEC 16V Type-S 190KM 140kW
W tym aucie nic się nie psuje tylko zużywają się normalne rzeczy typu klocki tarcze czasem końcówka drążka kierowniczego czasem jakaś guma w zawieszeniu :) Silnik tam nie ma co się popsuć :) rozrząd na łańcuchu eksploatowany z głową (wymiana oleju na czas) nie ma w nim dwumasu ani innych zawodnych wynalazków niestety przy hondzie musimy okresowo co 30 tys km regulować luz zaworowy
~wqwojtek
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Auto, które posiadam od roku jest z 2005 roku produkcji. Ma 240 tysięcy przebiegu po Polskich drogach(udokumentowanego) i praktycznie całe zawieszenie na oryginalnych (nigdy nie wymienianych) częściach... Po kupnie auto było bardzo skrupulatnie przejrzane i z usterek miało przepalone podświetlenie rejestracji z tyłu i podświetlenie przycisku świateł awaryjnych. Koniec.
~Tomasz
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Dzisiaj okazało się, że jest jakiś olej chyba z maglownicy pod podwoziem... Na razie płynu ze zbiorniczka nie ubywa, zobaczymy po tygodniu czy dalej coś się będzie z tym działo. Poza tym zapieczony hamulec tylni, naprawa 50zł. No i ciągle trzeszczący pedał sprzęgła... Dolewanie oleju do silnika, w moim przypadku około 100ml na 1000km.
~Marcin
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
przepalające się żarówki tylnych świateł, zatykająca się dysza spryskiwacza tylnej szyby, siłowniki centralnego zamka, tylna klapa automatycznie otwierana i zamykana, ale potrafi po latach przestać działać ponieważ wyciera się elektromagnes. Wycierający się lakier od uszczelek w tylnych drzwiach i klapie bagażnika. szybko rysująca się przednia szyba.
~zubinho
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
2 wady fabryczne: zacinająca się szyba przednia boczna - wystarczy przesmarować szczeliny/prowadnice te widoczne oraz skrzypiące sprzęgło przy wciskaniu, można się przyzwyczaić ja tak jeździłem 4lata. Jak komuś przeszkadza to można przesmarować, ale pomoże tylko na jakiś czas. Nie opłaca się tego robić zbyt duży koszt w ASO chyba 500zł.
~Jack
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
nic sie nie psuje(dopiero 5tkm)ale: -automat wycieraczek pracuje w dla mnie nie zrozumialy sposob (Octavia lepsza) -cos mi skrzypi w drzwiach,kiedy slucham muzyki -czasami pokrywa bagaznika nie otwiera sie do konca -swiatla mijania nie gasna po wyjeciu kluczyka ze stacyjki-moze mozna to jakos przeinstalowac -musze spytac w serwisie...
~klimper
Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Wymiana plecionki (w starej zrobiła się dziurka i zasysało spaliny to kabiny na postoju) koszt 160zł z wymianą. Wymiana przewodów z alternatora do akumulatora (stary oryginalny był już zaśniedziały i były zbyt duże na nim straty w wyniku czego akumulator nie był doładowywany wystarczająco) koszt 85 zł z robotą.
~DykuS17
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Centralny zamek raz się przyciął ale to była kwestia przeczyszczenia silniczka:) zbiegiem czasu awaria powtórzyła się :) nowy silniczek 150zł. Podobno jest to bolączka tego modelu i piszą prawdę w autoświatach itd. Jedynie takie usterki występują. Czytałem też na forum że padają kolektory wydechowe, ale mój jest ok.
~studio.aerografu@gmail.com
Kombi 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
jakis czas temu padla turbina i od tamtej pory mam pasmo samych niepowodzen, bylem w serwisach, gdue rozkladali recea teraz bujam sie po magikach, ktorzy maja sprzet i mozliwosci, ale kosztuja a samochod nie jezdzi juz jak kiedys i w kolko zapala sie jej ten check i auto traci moc, co mnie doprowadza do szalu... ;/
~Zdzisiu 83
Kombi 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Japonska precyzja zawsze jest niezawodna jest co prawda kilka drobiazgow ale to przecisz maszyna i zawsze moze cos sie popsuc lecz najbardzie do uciazliwych dla mnie jest dosc czeste zuzywanie sie opon i wymniana zarowek w przdnich lampach dla japonskich malych raczek to nie problem ale dlanas jest juz troche ciasno