Lista ocen Honda Accord VII (341) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 301 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~seta
Kombi 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Po 10 tys wymiana leflektorów - parowały. Elektryczna klapa bagażnika, tu zepsuło się wszystko co moziwe, tj dwie naprawy gwarancyne, pierwsza wymian silnika elktrycznego, druga wymiana modułu sterującego. Po pół roku wymiana amortyzatorków. Kompletna kompromitacja.
~Lyju998
Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
W wersji przed liftem lubi skrzypieć pedał sprzęgła co strasznie denerwuje. Pomaga przesmarowanie tłoczyska pod pedałem papką z mydła. Spokój na wiele lat. System poziomowania xenonów szwankuje. Pomaga czyszczenie czujników na wahaczach.
~Michoł
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Przy 250tkm przebiegu posypało się łożysko sprzęgła - miało prawo przy takim przebiegu, natomiast wspomniane hamulce to kwestia typowo eksploatacyjna. Przez kilka mies użytkowania auta i przejechaniu ok 10tkm żadnych usterek technicznych więc nie jest źle.
~Adam
Sedan 2.4 i-VTEC 16V Type-S 190KM 140kW
Wersja poliftowa została poprawiona. Znaną usterka jest parowanie reflektorów. Ja usunąłem skutecznie za ok. 100 zł. Przy 100 tyś km koniecznie trzeba wymienić napinacz, choć widziałem silnik, który przeskoczył o kilka zębów i nic sie nie stało z jednostce.
~Adam
~KRIX
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Accord rok 2005, uszkodzony siłownik zamka centralnego od strony kierowcy, od strony pasażera chodzi ale się przycina to trochę obciach jak na niezawodną dotąd Hondę. Następny problem to parujące reflektory przednie – trochę lipa.
~Rob
Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
To Honda Accord, tu się nic nie psuje, to mój trzeci Accord i z żadnym nie było problemów, nawet najdrobniejszych. Trzeba by mieć pecha chyba żeby kupić wersję awaryjną jedną na tysiąc:) albo od jakiegoś tumana który nie dba.
~Marcin
Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
I tu jest problem... Naped DVD przestal dzialac do padl laser. koszt wymiany na uzywany ponad 500zl. Teraz wyswietlacz ten powyzej srodkowych nawiewow tez szfankuje. Na allegro 250zl...itd Ciekawe co bedzie nastepne.
~adam
Sedan 2.4 i-VTEC 16V Type-S 190KM 140kW
Wiadomo, że okres niezawodnych samochodów się skończył. Do rzeczy: - parowanie reflektorów (była akcja serwisowa więc ok), - awarie siłownika zamka pasażera - bendix rozrusznika lubi nie odpuścić (koszt naprawy 200 zł).
Dziennik kosztów dla Honda Accord VII
7,6
10,4
12,0
~Sebik
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
samochód był leasingowy, mi siadł akumulator po 4 latach oraz co 20 tys wymieniali mi klocki hamulcowe a potem nawet tarcze co mnie dziwiło strasznie ale to chyba celowo naciągacze robili w serwisie bo nie miałem na to wpływu.