Lista ocen Honda Accord VIII Sedan (112) - Widoczność

Na liście zabraknie 74 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jakub
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Twarde zawieszenie Widoczność - do przodu jest OK, do tyłu wg. mnie przeciętnie. Ma czujniki parkowania z tyłu i przodu (można je dezaktywować) i to ułatwia parkowanie. Ksenony - fajnie świecą w nocy ale jak poleje deszcz to nic nie pomoże, widoczność spada. Bajer - doświetlanie zakrętów przy małej prędkości.
~AntoniPsaGoni
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
Bez uwag. Bez szału ale i bez większych problemów. Jak wiadomo w sedanie nie ma wycieraczki z tyłu więc dużo czasu (w zimie) jeżdżę bez widoczności przez tylną szybę. W ogóle mam wrażenie, że ogrzewanie tylnej i nawiew na przednią są średnie. W Mondeo miałem przednią ogrzewaną i to była rewelacja!!!!
~jan72
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Może dlatego że dużo jeżdżę to nie mam z tym żadnych problemów. Cofam zawsze na lusterka a te są jak na limuzynę ogromne więc nie narzekam. Do tego czujnik cofania i sprawa staje się banalna. Ale obiektywnie pisząc to jak ktoś obraca głowę i patrzy przez tylną szybę to za wiele nie zobaczy.
~Paweł
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Daję 5 gwiazdek bo nikt z konkurencji nie ma lepiej... co niestety nie znaczy że accord jest ideałem. Niestety teraz to standard. Mam czujniki parkowania i jest ok, parkowanie i manewry bez większego wysiłku. Ciekawe jak jest z kamerą cofania i czy rysuje linie pomocnicze?
~Krzyś
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Nie gorsza niż w poprzednim modelu. Z czujnikami parkowania z tyłu nie ma najmniejszych problemów, ale do sporej szerokości auta przyzwyczajałem się chyba miesiąc. Świetne są te ogromne lusterka wsteczne!!! Automatyczne ściemniające się lusterko wew. też przydatny wynalazek.
~andrzej
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
fotele z tyłu niewygodne,żle wsiadać i wysiadać(siedziska lecą do dołu przy oparciu kanapy,przód nieustawialny pod zamiary użytkowników mimo tylu możliwości,jestem niewysoki(1,8m)a ciągle dotykam podsufitki,gdy chcę ustawić fotel kierowcy tak jak mi wygodnie.
~remarkus@wp.pl
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
Maska zaprojektowana tak, że nie ogranicza widoczności drogi na wprost,przednia szyba za mała i dlatego kiepsko z widocznością świateł na skrzyżowaniach, przy cofaniu kierowcę wspomaga szerokokątna kamera i automatycznie opuszczające się lusterko boczne,
~Janusz
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Czujniki rekompensują słabą wyczuwalność i widoczność tyłu samochodu. Łatwo się parkuje jednak wyczucie odległości do tyłu samochodu jest praktycznie nie możliwe. Skutkuje to najczęściej tym że zostaje dużo miejsca za samochodem, co w zasadzie nie jest wadą.
~Tomek M.
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
Z początku było tak sobie, teraz jest naprawdę dobrze. Dużo pomagają czujniki parkowania. Raz sprawdzałem parkowanie tyłem bez czujników - gdy wyszedłem sprawdzić było około 50 cm luzu :) Teraz po paru tys. km. jest dobrze.
~SIARA_5
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
OK (sa duzo gorsze auta uwierzcie). czujniki parkowania ok. tyle ze jak na codzienne miejskie zycie troche duzy juz, ale wszystkie inne konkurencje tez rosna (ciekawe co bedzie za pare lat ? ulice i mijesca parkingowe poszerza ?).
Honda Accord VIII Sedan