Lista ocen Honda Accord VIII Sedan (112) - Widoczność

Na liście zabraknie 74 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Artur
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Przyzwyczaiłem się i są czujniki z przodu i tyłu ale są pod tym wzgledem lepsze auta w których widoczność do tyłu czy też wyczucie auta gdzie ono się kończy
~Elmoo
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Widoczność do przodu niczym nie ograniczona, boczne słupki nie ograniczają widoczności a widoczność do tylu zapewnia kamera cofania (standartbw wersjach EX)
~Andrzej
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Ogólnie jest ok, nie co mała widoczność do tyłu, szczególnie bez kamerki. Jednakże czujniki parkowania przód / tył sprawują się bez problemów.
~tipos
Sedan 2.2 DTEC 150KM 110kW
Widoczność w moim modelu jest wystarczająca, dodatkowo czujniki z przodu i tyłu oraz kamera sprawiają ze auto można wcisnąć w najmniejszą parkingową dziurę
~tomuśekuś
Sedan 2.2 DTEC 150KM 110kW
Duży kufer z tyłu ogranicza widoczność, ale tak ma większość obecnych samochodów. Lusterka duże, wygodne, widoczność jest na fajnym poziomie
~Boom
Sedan 2.2 DTEC 150KM 110kW
Wszystko ok pod warunkiem, że są czujniki parkowania. Bez tego auta nawet nie kupuj. Z czujnikami trzeba się starać, żeby w coś wjechać.
~aborysowicz@wp.pl
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Po prostu normalnie. Czujniki parkowania z przodu i z tyłu załatwiają sprawę. Siedzi się nisko ( co jest zaletą tego auta) co nieco ogranicza widoczność.
~Piotr z Zakopanego
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Brakuje mi wycieraczki na tylniej szybie. Nie mam czujnika parkowania i nie zawsze staję tyłem 10 cm. od krawężnika, ale przyzwyczajam się
~warex@warex.info
Sedan 2.2 DTEC 150KM 110kW
widocznośc z przodu ok. natomiast z tyłu tylko dzikei kamerze cofania ktora bardzo pomaga. Musze zazanczyc ze kamerka cofania to naprawde magia...:)
~Romek
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Obniżające się prawe lusterko podczas cofanie to świetna sprawa. Czujniki parkowania przód i tył wystarczają by sprawnie manerwować na parkingu.
Honda Accord VIII Sedan