Lista ocen Honda Accord VIII Sedan (112) - Widoczność

Na liście zabraknie 74 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tom525@wp.pl
Sedan 2.4i 190KM 140kW
czujniki parkowania są z tyłu i z przodu. czasem się przydają - ja cofam i manewruję na lusterka więc nie mam problemu. Widoczność dookoła samochodu - dla mnie jak najbardziej wystarczająca. Naprawdę nie ma się do czego przyczepić!
~Witold
Sedan 2.2 DTEC 150KM 110kW
Mam trochę zastrzeżeń szczególnie w czasie cofania ,mam czujniki parkowania,są bardzo przydatne,lecz już raz przytarłem tylny zderzak , w poprzednim accordzie też i w tym samym miejscu,i też w czasie cofania-hmm, coś w tym jest
~Tomek
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Bardzo dobra, widać dokładnie tyle ile potrzeba, z zewnątrz widać tylko głowę kierowcy, na przedniej szybie u góry przyciemniany pas świetnie tłumi promienie słoneczne podczas jazdy "pod słońce".
~Piter36
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Akurat w mojej Halinie posiadam czujniki przód, tył. Bez nich mógłbym mieć problem na początku użytkowania, teraz już się przyzwyczaiłem. Słupki przednie dość grube (uwaga na pieszych).
~MateuszL
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Mimo braku kamery cofania, widoczność jest bardzo dobra. A dzięki czujnikom parkowania nie ma kłopotów z parkowaniem w ciasnych miejscach. Słupki boczne nie zasłaniają widoku, a lusterka są duże.
~guzmen
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
do przodu i na boki dobrze,uwaga na szerokie słupki przednie,do tyłu trochę gorzej, ale duże lusterka pomagają, seryjne czujniki parkowania bardzo przydatne,samochód należy do najszerszych w klasie
~Grzesiek
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Do przodu widoczność super, choć jeszcze nie przyzwyczaiłem się do długości maski. Do tyłu jak się jedzie jest ok, z cofaniem nie jest już tak super. Czujniki parkowania to jednak konieczność.
~pepe
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
do przydu ok ale z czujnikami. Do tyłu słabiutko poprawiają czujniki i duże lusterka (z ruchomym prawym). Trzeba uwarzać wycofując z za samochodu na ulice - nic nie widać - sidzi się niziutko.
~NEWADEC
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Auto duże ,szeroka maska silnika robi wrażenie- trzeba się przyzwyczaić zwłaszcza podczas parkowania.Do tyłu niewiele widać ,pomagają duże lusterka i czujniki parkowania.
~Piotr
Sedan 2.2 DTEC 150KM 110kW
Lusterka i czujniki parkowania muszą być. Lusterka można ustawić że podczas cofania pokazują inne położenie np krawężnik wzdłuż którego jedziemy.
Honda Accord VIII Sedan