Lista ocen Honda Accord VIII Sedan (112) - Widoczność

Na liście zabraknie 74 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~edehar@wp.pl
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
mankament większości obecnie produkowanych aut - cóż do czasów malucha już nie wrócimy a w nim akurat było widać gdzie konczy się maska.
~Andrzej
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Nie ma problemu z widocznością w żadnym kierunku. Do tyłu zaś prowadzi nas kamera wsteczna i zestaw czyjników wspomagających parkowanie-rewelacja.
~rychu
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
jeśli chodzi o widoczność nie mam zastrzeżeń lusterka są w odpowiednim miejscu , rozmieszczenie szyb również nie jest niekomfortowe
~Marcin
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Tu jest słabo, nie ma co ukrywać. Długa przednia maska i nisko osadzone fotele nie pomagają w mieście. Ale to nie jest auto do miasta.
~GuGu
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Braki w widoczności przy manewrowaniu rekompensują czujniki parkownia i automatycznie opuszczające się lusterko.
~andy59
Sedan 2.2 i-DTEC 180KM 132kW
Obiektywnie tylko dobrze z uwagi na niską pozycję za kierownicą. Subiektywnie, z mojego punktu widzenia - idealnie.
~tasinski
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Jeśli zamierzasz kupić to auto to koniecznie z czujnikami parkowania. Polecam kamerę cofania. Super lusterka, duże czytelne.
~Zyga
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Widoczność mogłaby by być trochę lepsza na boki oraz przy cofaniu do tyłu (winna być zainsatlowana kamera w każdej wersji).
~cegła
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
Trochę za szerokie słupki przednie. Wsteczna kamera i automatycznie opuszczające się prawe lusterko ułatwiają manewry na wstecznym.
~Fus
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Widoczność do przodu bardzo dobra, do tyłu kiepska. Trzeba umieć korzystać z lusterek podczas cofania.
Honda Accord VIII Sedan