Lista ocen Honda Accord VIII Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW 2008-2016 (101) - Całokształt

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Radosław
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Świetnie prowadzenie, silnik niesamowicie mocny na wysokich obrotach, precyzyjna skrzynia biegów, bardzo dobre zawieszenie zapewniające wzorową trakcję. Samochód oferuje duża przyjemność z jazdy, pomimo braku turbiny i relatywnie niskiej mocy. A do tego jest całkiem oszczędny i solidnie wykonany. Bardzo dobry i mocny system audio, super basy.
~Andrzej
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Jestem bardzo zadowolony. Poprzednio jeżdziłem mercedesem C 200 także kupionym w autosalonie. Przez 100.000 km dwukrotnie remont zawieszenia przód i tył, sprężarka klimatyzacji, hamulec ręczny, problemy z uruchomieniem, klimatyzacja elektroniczna pracuje kiedy chce, naprawa oświetlenia przód i to wszystko po gwarancji-polecam cierpliwym i zamożnym.
~Artur
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Jeżdżę accordem już 10 lat czyli od nowości i gdyby wszystkie auta psuły się tak jak honda to mechanicy by zamykali warsztaty. Tyle lat 170 tys km i jedna malutka awaria tzn regulator (czy jak to tam się nazywa)poziomowania przednich lamp,poza tym klocki akumulator,świece i to wszystko .
~Adam
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Ogólnie fajne auto , charakteryzuje się ładną stylistyką nadwozia.Samochód raczej na dłuższe trasy a nie do miasta .Dla rodziny pięcioosobowej morze być za mały gdyż miejsca z tyłu jest mało.Czasami mogłoby być więcej mocy ale co dla kogo , można wybrać silnik 2,4 podobno jeszcze jest lepszy.
~Zyga
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Auta marki Honda są godne polecenia. Przy wykonywaniu systematycznych przeglądach można wygodnie i długo używać samochodów tej marki. Zbyt wysoka cena części zamiennych i dodatków np. oryginalny kpl żarówek 300 zł, siatka do bagażnika na bagaże 300 zł, dywaniki, chlapacze itp, itd ! !
~Janusz
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Po prawie 10 000 km można już być obiektywnym. Po pierwszych kilometrach auto zachwyca, później jednak zaczyna brakować trochę mocy. Ale biorąc pod uwagę ilość fotoradarów i aktywność policji można się z tym pogodzić. Polecam automat, poprzednio miałem manual był doskonały ale ten automat to jest to.
~guzmen
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
bardzo ładny samochód o drapieżnej sylwetce osadzony na 17\'kołach, bardzo dobrej jakości materiały,rewelacyjne fotele przednie i audio premium system a do tego ksenony z doświetlaniem zakrętów seryjne cz.park.iwiele innych elementów podnoszących komfort jazdy
~ Tomek501
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Od 1,5roku chcę coś napisać super, bo Honda, bo Japonia, ale to normalny zwykły samochód. Owszem bardzo ładny, zapewne technicznie b.dobry ale Hondzie chyba " uciekło to coś"... Zresztą średnia pkt wpisujących też coś " mówi". Honda to jednak Honda, kupiłbym kolejny model.
~POMYSL
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
auto z dodatkami jest warte ok 115000. zastanawiam sie jedynie czy w tej cenie mozna dokonac lepzego wyboru. jesli ktos ma ochote dolozyc, aby z satysfakcja uzywac auto prze 4 lata to warto pomyslec o audi a4, ewentualnie vw passat cc. jest teraz dodatkowo wersja 5-cio osobowa.
~figlarz
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Zrobiłem już 25 tys. to parę słów podsumowania. Silnik trochę słaby jak na tę masę, teraz wziął bym 2.4, ale do spokojnego cruisingu ok. Srednie spalanie 7.8 litra w cyklu mieszanym. Jak czasami poszaleję dochodzi do 11. Wnętrze bez zarzutu jak nowe. To naprawdę fajne auto.
Honda Accord VIII Sedan