Lista ocen Honda Accord VIII Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW 2008-2016 (101) - Całokształt

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
+ skrzynia, silnik, układ jezdny, komfort podróży, cena. - przestrzeń w środku, widoczność. Szkoda, że nie będę mógł już kupić następcy accorda za kilka lat :(
~Donnie
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Auto jest ładne, zwłaszcza w czerni. Wnętrze także na plus. Duży wyświetlacz nawigacji. Nagłośnienie raczej średnie. I to chyba większość p
~Darek
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Średni komfort. Nieduży przebieg, a już pojawiają się usterki: wibracje nadwozia przy przyspieszaniu, wycie sprzęgła podczas ruszania, trzeszczą plastiki.
~tołdi
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
To nie jest ani auto premium ani sportowe. Dość wygodna limuzyna, dobrze wyposażona. Wiele niedoróbek. Auto generalnie udane i bezawaryjne.
~Tomasz
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Bezawaryjność w każdym calu. Troche mało miejsca z tyłu (sa pod tym względem większe marki). POLECAM i w tej klasie nie ma lepszego wyboru
~Anaesthesist
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Nie chcę chwalić dnia przed zachodem słońca,ale chciałbym,żeby moje odczucia i opinia odnośnie tego samochodu były podobne po przejechaniu 100000km.
~Paweł
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Teraz, gdy po niecałym roku mam potrzebę kupić większe auto okazuje się że znów w grę wchodzi tylko Accord... szkoda że nie ma Accorda Verso (jak w toyocie)
~Krzyś
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Podsumowując, po zakupie tego auta myślę sam do siebie: \"ŚWIETNY WYBÓR\". Za każdym razem jak patrzę na ten samochód cieszę się, że go wybrałem
~Romek
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Po roku mogę powiedzieć, że nie zawiodłem się na tym samochodzie. Jest prześliczny, wyróżnia się w tłumie. Jest niezawodny i oferuje duży komfort jazdy.
~irz
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
jak na razie jestem zakochany - najchętniej wziąłbym ze 2 tygodnie urlopu i przejechał się po Europie .... ale to już jest w planach hehehe
Honda Accord VIII Sedan