Lista ocen Honda Accord VIII Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW 2008-2016 (101) - Całokształt

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~michalpa@poczta.fm
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
ogólnie super,tylko zawieszenie na naszych beznadziejnych drogach często daje o sobie znać (hałas)jeżdżąc po włoskich autostradach -bajka !
~Mike81
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Super auto za przystępną cenę no i ten wygląd. Czerwony Accord sedan na czarnych felgach:) Wzbudza zainteresowanie przechodniów:)
~maniak
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Auto nie najgorsze lecz żyłowanie silnika i niesamowicie powolny automat psuje to auto. Awaryjność jak na legendarną jakość zbyt duża.
~kristof
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
w mojej ocenie do doskonałości brakło accordowi trochę bardzej elastycznego zawieszenia.Póki co jestem z niego bardzo zadowolony.
~Piotr
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Brak synchronizacji w powiadamianiu o wymianie oleju i przeglądach gwarancyjnych. Skutek: wizyty w serwisie co 6-8 tys km.
~Piotr z Zakopanego
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Mam to auto już dwa lata i dziś kupiłbym to samo. A stosunkowo często wymieniam samochody. średnio co 1,5 roku
~Elmoo
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Posiadam od 3 lat. Na plus: bardzo mała awaryjność auta Minus - największy - spalanie
~Dawid
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
samochód godny polecenia osobom które cenią sobie prostote i niezawodność na pewno was nie zawiedzie
~Meg
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
piękny design, dobra pozycja za kierownicą, wygodne duże lusterka i przydatne czujniki parkowania.
~Adam
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Nie ma ideałów, ale dużo mu nie brakuje. Najmniej awaryjne auto jakie miałem.
Honda Accord VIII Sedan