Lista ocen Honda Accord VIII Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW 2008-2016 (101) - Całokształt

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pxc
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Limuzyna o zadziornym kształcie. Normalny silnik wolnossący z pośrednim wtryskiem. Jeden z ostatnich. Mechanika doprowadzona do perfekcji. Znakomita skrzynia biegów. Zawieszenie dopracowane z wskazaniem na sport. Mało miejsca trochę z tyłu. Wyposażenie w zupełności wystarczające. Bagażnik jak to w sedanie litry są tylko gorzej z praktycznością. Auto żadko spotykane na drogach. Bardzo niska utrata wartośći.
~bidek
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Z tą falującą maską to u mnie niestety prawda i zależy od kierunku wiatru.Czasem przy 150 km/h nawet nie drgnie,a czasem cała lata(mam wrażenie,że wtedy wiatr z przodu). Generalnie samochodzik bardzo fajny,tylko trochę taki delikatny(typowy japończyk)Wolę chyba niemiecki i następny prawdopodobnie taki będzie.Czy macie również problemy z utrzymaniem toru jazdy na wprost w koleinach?
~Jakub
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
To jest stateczna limuzyna, która niestety wygląda na szybszą niż jest w rzeczywistości. Nie psuje się, mało pali, nowocześnie wygląda ale nie pojedzie zbyt dynamicznie i dlatego nie kupiłbym go drugi raz. Jeździłem też Oplem Astra silnik 1.4 benzyna turbo 120 KM i było o niebo lepiej. Tam czuć, że to auto jedzie. Być może odczuwanie przyspieszenia to właśnie kwestia turbiny.
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Witam. Po killu latach jeżdżenia autami grupy VW postanowilem zaufać Hondzie. Chciałem kupić Passata CC ale nie znalazłem nic ciekawego. Przypadkiem trafiłem na Accorda w najbogatszej wersji Exlusive, z jasną skórą i automatem. Pomimo, że auta japońskie wczesniej nie wywierały na mnie większego wrażenia to po 3 miesięcznym szukaniu samochodu kupilem Accorda w ciagu 15 minut.
~GuGu
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Moja duga ocena tego auta. Po przejechaniu 50000km mogę je szczerze polecić. Aktualnie zastanawiam się nad wymianą na wersję kombi, ale to ze względu na dużo łatwiejszy dostęp do bagażnika. W sedanie bagażnik jest na papierze większy, ale niestety nie można w pełni wykorzystać jego pojemności ze względu na kształt, no chyba żeby pakować się luzem bez walizek ;)
~pepe
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Moja druga ocena. Auto całkiem niezłe, jednak trzeba kupować z rozsądkiem chyba, że kupujący to fanatyk. Mam go od nowości tj czerwca 2008 i przejechałem 80000km ( w 2010 roku przejechałem 50000km) bez awaryjnie i bez problemowo. Z wad to rysujący się lakier, brak elastyczności silnika - nie pościgasz się - i przestrzeń. Poza tym polecam z czystym sumieniem ludziom rozsądnym.
Dziennik kosztów dla Honda Accord VIII Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
9,3
10,9
~Piter36
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Auto dopracowane mechanicznie, elektronice też nie mogę nic zarzucić nie płata figli jak w oplu vectra C. Zawieszenie bardzo dobrze zestrojone nie za miękkie nie za sztywne.Niestety jest jeden mankament to lakier który jest bardzo delikatny i podatny na odpryski oraz zarysowania.Trzeba o niego dbać, często myć i woskować i będzie dobrze.
Honda Accord VIII Sedan