Lista ocen Honda Accord VIII Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW 2008-2016 (101) - Całokształt

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Fus
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Samochód w pełnie spełnia moje oczekiwania. Zwinny, łatwo wchodzi w zakręty i trzyma się drogi jak po szynach. jak na tak duży samochód o sprej wadze to nie wiele pali, jeśli oczywiście nie korzysta się zbyt często z górnych partii obrotów.
~Robert
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Samochód bardzo ładny na zewnątrz i w środku. Dobre materiały wykończeniowe (choć już widać rysy w niektórych miejscach). Bardzo dobre wyposażenie. Minusy to: bardzo mało miejsca na tylnych siedzeniach, mały bagażnik jak na tę klasę i głośne zawieszenie.
~pepe
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Auto jest bardzo dobre mimo kilku wad które jednak łatwo zidentyfikować przed zakupem. Takie auto kupuje się świadomie godząc się na nieco ograniczoną funkcjonalność i \"inną\" elastyczność silnika. Jak kto przeciw to ma VW czy Forda.
~jan72
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Gdyby nie stuki na dziurach i świerszcze byłoby idealnie. I taka dygresja co do montażu CB Radia. Ze względu na elektronikę w samochodzie są okropne zagłuszenia w odbiorze. Jak ktoś napisze czy i gdzie można sobie z tym poradzić będę wdzięczny za informację.
~Andrzej
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Samochód posiadam od nowości. Zakupiony w Polskim salonie. Bardzo jestem zaskoczony kosztami przeglądów w ASO Honda - relatywnie niskie koszta. Ogólnie auto jeździ bezawaryjnie. W mojej opinii - zdecydowanie polecam zakup Accorda.
~Dawid L.
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
słaba moc silnika, auto za niskie i nie nadaje się dla osób wysokich. Moje 195 cm wymaga maksymalnego obniżenia siedzenia i nienaturalnie wygietej pozycji za kierownicą. Niewygodne fotele i źle wysiada się tylnymi drzwiami.
~lek.wet
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Tez mysle ze ostatnie oceny zostaly napisane przez jakiegos malolata ktory accorda widzial ale na obrazku!!Ja mam i potwierdzam-AUTO JEST DOSKONALE POD KAZDYM WZGLEDEM!!CENY SAMOCHODOW UZYWANYCH CHYBA O CZYMS SWIADCZA!!!
~andrzej
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
lepiej wygląda niż jeżdzi,ogólnie brak dynamiki ,duże spalanie przy próbie szybszego poruszania się,powłoka lakiernicza to wstyd ,wyświetlacz ciągłych przeglądów i buczków strasznie wkurza.
~aborysowicz@wp.pl
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Bardzo przyjemny samochód dający chyba namiastkę segmentu premium za przyzwoite pieniądze. Trochę rozczarowujące usterki głośników i łożysk ( samochód normalnie, spokojnie eksploatowany)
~gugu
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Świetne auto doskonale wykonane. Za tą cenę świetny wybór biorąc pod uwagę wyposażenie. Mam nadziję że marka podtrzyma opinie produkującej bezawaryjne auta i w przypadku egzemplarza który trafił w moje ręce :)
Honda Accord VIII Sedan