Oceny Honda Accord VIII Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW 2008-2016

Honda Accord VIII Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW 2008-2016 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Honda Accord VIII Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW 2008-2016

~Tomek M.
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
Jestem mega zadowolony z wyboru. Silnik, prowadzenie i ogólne czucie auta na duży + . Choć przed kupnem próbowałem też VII gen. Accorda 2.4 i muszę przyznać że ten na początku odpadł. Myślałem, że motor już jest zajechany, koni z 60 padło ;) Teraz wiem, że to zmieniona konstrukcja silnika iVtec ciągnie jednostajnie i nie ma takiego kopa jak w poprzedniej gen. gdy załączy vtec. Teraz z każdym kolejnym tys. km jest tylko lepiej i lepiej. A w...
~Zenon N
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
Poprzednio miałem wcześniejsza wersje z tym samym silnikiem. 6 lat (kupiłem roczna), 250 tys km przejechanych i ZERO awarii. Nowe opony oleje, filtry i jazda. Z tym mam podobnie. Fajna buda, fajne osiągi, extra wóz. Honda STRZELIŁA SOBIE W KOLANO rezygnując z dalszej produkcji Accorda. Pozostały im autka dla małolatów (Civic) albo starszych kobietek (CR-V, przynajmniej z wyglądu). Szkoda. Przymierzałem się do następnego Accorda, a teraz nie...
~maciek
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
Samochód naprawdę fajny. Mam go pół roku i jak na razie bez jakichkolwiek problemów. Jeśli ktoś szuka samochodu do ścigania, accord nie jest dla niego. 201KM pozwala na bezpieczne wyprzedzanie w trasie, nie na wyścig spod świateł. Wycieszenie na które ludzie narzekają nie jest takie złe. Mnie nie przeszkadza. Wersja executive - doskonałe nagłośnienie. Miałem do wyboru klasyczną wersje ok 150km i 2.4 benz. Wybrałem drugą opcje i jestem z tego...
~marco
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
super auto z wyboru w bardzo atrakcyjnej cenie,kupiony nowy/-25.000 tys./ TYPE S.konfiguracja bardzo bogata.myślałem że już lepszego jak poprzedni nie będzie,a jednak.przejechanych mam bardzo dużo samochodów i moja opinia nie bierze się z rękawa tak jak widzę u INNYCH,samochody zawsze nowe ,zakup przemyślany i poparty testami-jakość-cena-opinie-wszystko brane pod uwagę
~Piotr
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
Bardzo jestem zadowolony. Trochę brakuje mi efektu turbo. Ale za to jest szczypta finezji, pełen komfort, super prowadzenie. Z czystym sumieniem mogę polecić dla osób poszukujących kompromisu pomiędzy dobrymi osiągami a komfortem i reprezentacyjną funkcją samochodu, dla ludzi, którzy mają świadomość, że 200 koni musi coś jeść :)
~Tomasz
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
Auto aspirujące do klasy premium , najsłabszy element to wyciszenie wnętrza. Absolutnie premium wykończenie wnętrza (skóra także na drzwiach , imitacja tytanu i lakieru fortepianowego , różne faktury plastików)- za takie coś w np. audi należy sporo dopłacić.
~AntoniPsaGoni
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
Nie żałuje. W tej klasie - za te pieniądze (140 000 zł) nic lepszego nie ma. Rozważałem: Nowe Mondeo 220, Lagunę, C5 i Passata. Mondeo nowe jest brzydkie i w środku tandetne, Laguna była jakaś taka tania, C5 wygląda średnio a Passatem jeżdżą wszyscy wokół. A Accord z dwoma rurami wygląda ciągle atrakcyjnie.
~cegła
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
Im dłużej jeżdżę tym bardziej podoba mi się to auto. Zero awarii, duży komfort, silnik doskonale dopasowany do masy samochodu. Wyposażenie na wysokim poziomie, wszystko to co potrzebne i do tego działa bez zarzutu. Nawet czujnik deszczu.
~remarkus@wp.pl
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
doskonałe auto, limuzyna z akcentami sportowymi, należy podkreślić, że jednak limuzyna, wygląd zewnętrzny jaki jest każdy widzi, wnętrze jak u hondy - czarne, za to bardzo dobra jakość wykonania, nic nie skrzypi, nie trzeszczy ani nie piszczy,
~Ls
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
Najlepszy samochód w segmencie D. Poprzednio miałem bmw 5 (nowy) i accord jest lepszy (szczególnie bezawaryjność i właściwości jezdne)
Honda Accord VIII Sedan