Lista ocen Honda Accord VIII Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW 2008-2016 (14) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
Przyjemne krótkie przełożenia, dobrze wyprofilowany drążek. Czasem wydaje mi się, że jedynka nieco haczy, ale za krótko jeszcze by definitywnie powiedzieć. 6 bieg można wkładać od 60km/h i auto spokojnie pojedzie dalej. Duże prędkości na pojedynczych biegach np. na 2 do 100km/h, ale pewnie z tego tytułu cierpi moment obrotowy. Zmianę biegów ułatwia miły podłokietnik.
~AntoniPsaGoni
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
Rewelacja. Naprawdę da się żyć a jazda daje radość. W mieście na 6 wrzucam już przy 50-60 km/h i tak zostaje a na trasie przy 200 km/h redukcja na 5 i jeszcze da się pociągnąć przy wyprzedzaniu... (uwaga dla czytających: mieszkam w Szczecinie a opisuję jazdę po niemieckich autostradach do Hamburga i Monachium a nie po naszych drogach z ograniczeniem na 90 km/h)
~krzysiek
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
miałem wiele aut,ale żaden nie miał tak precyzyjnej skrzyni,na poczatku lekko buczała przy 50-60km.naIV,. po zastosowaniu ceramizera jest ok.Pan seba i pomysł z poprzednich ocen, hondą akord nigdy nie jechali,i najprawdopodobniej sa pracownikami vw.-każdy wie że vw to lipna marka.nawet niemcy zdecydowanie woląś japońce.
~Tomek M.
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
Automat - mówią, że muli strasznie (ok. 2 sec.) ale dla mnie komfort przemawia za tą skrzynią. W sumie nie kupiłem tego auta na wyścigi uliczne.
~Krzysiek
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
Praca w trybie automatycznym mogłaby być lepsza - nie zawsze daje się łatwo sterować samym tylko \"gazem\" i trzeba skorygować łopatką.
~cegła
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
Drążek zmiany biegów działa jak wysokiej klasy joystick. Krótki skok duża precyzja, wręcz ideał.
~nocny je zdziec
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
zmiana biegów dość dobra,za to słychać lekkie buczenie przekładni gł./pary kół/ -wstyd.
~remarkus@wp.pl
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
Krótki skok dźwigni zmiany biegów, wszystkie biegi wchodzą precyzyjnie bez wysiłku,
~Zenon N
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
Czasami trzeba docisnąć mocniej pedał, ale w sumie OK.
~marco
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
bardzo dokładna o małym skoku lewarka
Honda Accord VIII Sedan