Lista ocen Honda Civic V Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW 1991-1995 (33) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 77 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jeśli fascynuje was ta marka i jesteście z Poznania to zapraszam do Teamu Hondy www.htp.info.pl Moj nick: Maximus1919 ;)
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
Ja swoją kupiłem mega tanio jak na tamte czasy 95 rok październik końcówka produkcji, udokumentowana z centralką i uwaga 2 poduszkami (co jest dużą rzadkością w tym modelu) wspomaganiem kier. za 5100zl (walnięta sonda, łożyska w skrzyni i ruda na nadkolach) inne z tym silnikiem ,,rodzynki" były od 9.000 i pamiętam do dzisiaj 92 rok z tym silnikiem za 8.600zl!!! A tu 95r. za 5700zl na aukcji ;D
~LuQ
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
Dla mnie BOMBA :D pod koniec 2006 zaplacilem za autko 4300 zł. + 1600 za wszyskie oplaty z ubezpieczeniem w HDI. Wszysko w autku jest spasowane tak jak należy a wyposazenie robi swoje. Niezawodnosc i stylistyka + dobry silnik sprawiaja ze tym autem chce sie jezdzic. Jeszcze raz goraco polecam !
~Flangs
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
Za tą cenę można mieć Golfa III lub Astrę które są w porównaniu do Hondy g... . Moim zdaniem Honda Civic powinna być wyceniona na minimum 12000 zł, a można ją dostać już dużo taniej. Honda Civic to idealny kompromis pomiędzy jakością a ceną.
~Scorpio
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
Honda Civic V generacji trzyma wartość i dlatego kupując ten samochód w bardzo dobrym stanie trzeba wydać stosunkowo więcej pieniędzy niż za zachodnie "wynalazki". Ale ta inwestycja się zwraca bardzo szybko.
~EmekJ
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
Ja spotkałem się z wielka przepaścia cenowa która zależy już od detali. A konkretnie od 5 000 od 12 000 zł. Myśle ze tak do 8 000 to jeszcze dobra cena. Od 8 000 zaczynają się wytuningowane "choinki"
~GONZO
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
części nie są w cenie tych do Poloneza ale kupuje się je razdko i są dobrej jakości!dla mnie warto kupić to auto gdyż nie jest to skarbonka,przy dbaniu oddżwieczy sie niezawodnościa:)POLECAM
~jacrac1
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
kiedys strasznie drogie .teraz można kupić za naprawde niewielkie pieniadze.według mnie warto.niestety jest masa aut po stłuczkach i pseudotuningu ,trzeba poprostu szukać dobrego egzemplarza .
~Maksymilian M.
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
Wstydzili by się tak tanio sprzedawać ten skarb. Ja tam mojej nie sprzedam. Na pieniędzy brak już nie cierpię, jak będę potrzebował większe, rodzinne auto to kupie jakieś kombi jako 2, Civiczkę zostawiam!!!
~Marcin
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
Kupiony w szale zakupów zagranicznych aut więc trochę przepłaciłem. Teraz za 5 - 6 tys. można kupić takie samo autko, które nieźle się prezentuje, jest niezawodne i wygodne.
Dziennik kosztów dla Honda Civic V Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
7,9
~Bob
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
Nic lepszego i tak trwałego za tą kasę nie znajdziesz. Pozostają jeszcze colty, suzuki, toyoty, nisany i inne male japońskie zapierdalacze
Honda Civic V Hatchback