Lista ocen Honda Civic V Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW 1991-1995 (24) - Silnik

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~greg
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
autko super, ale ja chcialem nawiazac do wypowiedzi Arka z civica coupe 1.5 , porownuje to autko z A3 1.8 125KM i pisze tam takie bzdury ze mi sie smiac chce. Jesli chodzi o ten silniczek z A3 to mam porownanie bo mam tez Leona z tym samym silnikiem, i nie wierze w to ze honda (nic jej tu nie ujmujac) z motorem 1.5 ma start do 1.8. Bzdura! chyba ze kolega dopiero dostal prawo jazdy. no ale wracajac do Hondy, potrafi nie jednego zdziwic,...
~garic@tlen.pl
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
(vtec-e) specyficzne warczenie przy przyspieszaniu, mi osobiscie nieprzeszkadza przy rownej jezdzie cicho. po przekroczeniu 3500 obr/min trzeci walek daje o sobie znac i pieknie sie wkreca na wysokie obroty, gdzie inne w wiekszosci juz puchna, przy nizszych traci ta wyrwe, ale za to odwdziecza sie spalaniem. 210000 i niebierze oleju
~fotomek1@o2.pl
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
CIVIC V gen. sedan (made in Japan). Przebieg na liczniku 160tys., ale nie jestem pierwszym właścicielem , więc nie wiem czy nie był kręcony. Zbiera się świetnie, dużo lepiej niż nowsze Civici, dopiero zapakowany na maxa robi się mulasty.
~meandme19@wp.pl
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Denerwuje brak mocy na niskich obrotach,ale jak już "wejdzie w swoje rejony" to ciągnie do końca,wgniata w fotel :). Szybko się nagrzewa do połowy temperatury,jednak już jej nie puszcza,grzecznie siedzi na połowie.Mogłby być cichszy...
~TOMEK z E
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Jak się go podusi to i 200 poleci sam sprawdzałem tylko trzeba pojechać do rajchu na autoban bo u nas to ci jakiś mocherowy beret w LANOSIE wyskoczy .Motor troche głośny przy wysokich obrotach ryczy wtedy miemiłosiernie
~mozes
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Na silniczek nie można narzekać jest całkiem niezły wiem, że Honda ma silniki 1,6 o wiele mocniejsze ale na początek w zupełności wystarczy zresztą w/g danych producenta 10,2 do setki to całkiem niezły wynik
~Laambada
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Nie wiem jak w innych civicach, ale u mnie przy stałej jeździe do 120km/h slychać tylko świst powietrza. Silnik bardzo cichutki, ale jak przyspieszasz slychac miły dla uszu dźwięk sportowego auta.
~Martines
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Silnik 1.5 jest spoko śmiga dośc dobrze GTI ledwo sie trzymaja takiej hondy Natomiast vti to musi dopiero latać :) Proponuję smienić troszkę dżwiek silnika dobrym stozkiem :)
~Shadmen
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Silnik dobry ładnie sie wkręca na obroty. Niestety trochę pije oleju ale jak sie nie zaniedba jego wymiany to silnik będzie nam długo służył.
~lakoc
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
super sie kreci az do odciecia, mily ryk przy wysokich obrotach, przy szybkiej jezdzie na autostradzie lubi troche oliwy lyknac
Honda Civic V Sedan