Lista ocen Honda Civic V Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW 1991-1995 (45)

~Duch
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Kocham to autko, jego dni dobiegają końca, a ja nie potrafię znaleźć godnego następcy, może i jest już pordzewiałe i porysowane, ale za każdym razem gdy wskazówka obrotomierza przekracza 4000 zapominam o wszelkich stresach
~miroos
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Ogólnie jestem z niej zadowolony. W hondzie ostatnio (rok temu) robiłem blacharkę, koszt 2000 pln. Zastanawiam się nad zakupem nowszej hondy, chociaż szkoda mi tej sprzedawać. Bardzo dobrze i pewnie się prowadzi, jak Avatar :) czuje się kontrolę nad każdą częścią auta. Ma te małe wady, ale jednak zalety przeważają.
3,6
~Przemek6
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Przejechane dopiero 3000 km i niestety spotkało mnie parę nieprzyjemnych przygód. Raz samochód stanął na trasie przez wykończony alternator. Z nim rozładował się akumulator, więc do auta o wartości 3000zł trzeba było doliczyć od razu ok. 600zł. (alternator używany + nowy akumulator). Niedawno coś zaczęło hałasować spod maski. Do wymiany jedno koło pasowe - 260 zł. Ponadto mały problem z lewą lampą, do wymiany była kostka, żarówka i parę...
~radar333 (AVE HONDA)
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Kocham to Auto! Jak z niego wysiadam to mam do końca dnia dobry chumor! Kupuje woski i poleruje go bo go KOCHAM! Japończycy robią najlepsze, najdynamiczniejsze i najbardziej niezawodne samochody! Civic to 100% Japan San! Kto ma ten zrozumie!
~Triodante
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Daję dobrze bo autko leciwe, ale jeśli chodzi o jego jakość i to jak jeździ to super, ale jak wiadomo - stare to są dobre wino i skrzypce.
~Mati
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
ogólnie polecam samochód, w nadwoziu sedan, ale z charakterem sportowca, nie raz mnie zaskoczył, 1.5 90KM, ale jest naprawdę czym pojezdzić.. przyjemność z jazdy, idealne wręcz położenie foteli za kierownicą, wszystko pod ręką.. to wszystko sprawia, że Honda do samochód który mozna polecić każdemu kto nie ma 30 000 do wydania na samochód, a chce pojezdzić w miarę normalnie i przy tym ekonomicznie. POLECAM w szczególności młodym osobom, jeśli...
4,1
~Mateusz
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Jak na swój wiek (93r) to auto całkiem nieźle się trzyma. Głównie hałas przy wyższych obrotach przeszkadza.
~Killerbees
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Samochod dla osob ktore lubia dynamiczna jazde.Jesli bedziesz Honde dusil na 2 tys. obrotow to odwdzieczy ci sie tak samo mozolna jazda.
~Krzysiek85
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Witam :) to juz 5 rok jeżdzenia Honda trochę łezka w oku się kręci rdza juz jest prawie wszędzie i szykuje się do sprzedaży Hani bo juz chyba nastał jej czas a brak mi czasu żeby w to auto inwestować a jest praktycznie bezawaryjne . Kazdy element wymieniony raz służy bardzo długo nie mówie tutaj o tulejach wachacza czy przegubach które lecą średnio co 2 lata ale to i tak nic jak na te drogi i dość mało delikatną jazdę spalanie na LPG od 9-12...

Usterki Honda Civic V

Honda Civic V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~kuba
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Jako caloksytalt auto preyentuje sie swietnie. jest praktzcynie bezawaryjne, dosc ladne, i chzba wieczyne. tryeba miec talent yebz wzkoncyzc w nim silnik. a i eksploatacja, smiesynie tania. idealne auto dla kogos mlodego stayem ya kierownica lub po prostu dla kogos osycyednego
Honda Civic V Sedan