Lista ocen Honda Civic VI Hatchback 1.5 i 114KM 84kW 1995-2000 (93)

~Adamkus
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
szkoda że niema szóstki i to takiej z plusem, uśmiechem i koroną bo na taką ocenę ten samochód zasługuje, a nie marne 5. Miałem okazje prowadzić golfa IV 1,9tdi (nauczyciela, aż cud że dał:D), bmw 318 e46 i e36(mam kumpli bejcowiczów), meganke ii 1,6 i szczeż powiedziawszy żaden z tych samochodów nie dorównuje civiczkowi VI gen. miałem też okazje jeździć civic\'em VII gen. (mojego taty) 1,6 110 KM i tak na marginesie mówiąc to jest godnym...
~jareq5@yahoo.pl
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Świetne auto, rewelacyjny - dynamiczny i oszczędny silnik 1,5 VTEC oraz ponadczasowa sylwetka. Niskie zawieszenie powoduje,że trzeba uważać na krawężniki i większe dziury. Wyciszenie jest takie sobie - auto dla miłośników symfonii płynącej spod maski :) Uwaga! Ocena dotyczy htb 3 D (pięciodrzwiówka to inna bajka, bo była składana w Anglii, a nie w Japonii)
~SOHC VTEC
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
kochan moją hanie! zrobiłem nią ponad 60 tyś km w 2 lata i praktycznie tylko lałem i jeździem (no i wymieniałem płyny itd :) ) mnóstwo radości i sama przyjemność!
~katodt@interia.pl
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Jeżeli potrzebujesz auta do poruszania się a nie do lansu (skóra, ksenony) ergonomicznego i ekonomicznego o ponadprzeciętnej niezawodności to Honda jest strzałem w 10. Poprzez wykonanie, dopracowanie i ergonomiczność poszczególnych elementów i detali mechanicznych (np. rozłożenie elementów silnika, kabli, przewodów,) oraz zastosowane rozwiązania techniczne śmiało zliczam Hondę do jednych najlepszych wyprodukowanych samochodów. Polecam wszystkim
~shakal
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Bardzo solidne i ekonomiczne auto z dynamicznym silnikiem.Wyjątkowa solidność wykonania.Drażni mnie jedynie "japoński" wystrój wnętrza i dość drogi serwis..ale to już nie wina samochodu :) Toyociarze mogąjedynie pomażyć...
~waql2@o2.pl
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Bardzo dobry, wygodny i dynamiczny. Sprawdzajacy sie zarowno w miescie jak i na dlugich trasach. Dobry wybor dla kazdego, bez wzgledu na wiek, mlodym spodoba sie wysokoobrotowy silnik a starszym ekonomia i spora przestrzen bagazowa.
~Kubaff@op.pl
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Auto jak na moje potrzeby jest wrecz idealne. Jest ekonomiczne a jednoczesnie kiedy trzeba jest naprawde szybkie. Jazda HONDĄ sprawia bardzo wiele radsci bez jakichkolwiek wyrzeczeń.
~jqa
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Auto jest ogolnie glosne i najlepsze chyba dla mlodych ludzi. Z jednej strony bardzo plynne i delikatne na niskich obrotach (pewnie dlatego spotykam wiele kobiet w nich), z drugiej ryczace i dynamiczne na wysokich
~mikam@op.pl
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Autko super, następna, jeśli kiedyś będzie, to również Honda.
Dziennik kosztów dla Honda Civic VI Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
7,2
~dj_dass
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
To naprawdę doskonały samochód! Wcześniej nigdy nie myślałem o samochodzie japońskim, teraz już nie myślę o innym... :) Osobiście gorąco polecam ten model! Teraz myślę o Corolli Verso - rodzina się powiększa :)
Honda Civic VI Hatchback