Lista ocen Honda Civic VI Sedan (110) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 88 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tufka
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
no z klimatyzacja po miescie 10 L/100km w trasie 7 L/100km (2 osoby + dziecko) nie wiem jak innym pali mniej. moze klimatyzacje wlaczaja sporadycznie.
~Rafaello
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Samochód jest bardzo ekonomiczny. Niewiele pali, a przy okazji jest całkowicie bezawaryjny. Przez rok nie miałem NAJMNIEJSZEJ nawet usterki.
~klakier
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
na odpowiednim poziomie. miasto 8 L-spokojna jazda miasto 9.5- wkręcany na maxa od świateł do świateł trasa 6.5 można zejść do 6.0 ale noga z gazu
~rafael.w29@interia.pl
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
jak pisalem kupilem z sekwencja ale nie widze sensu gazowac tego autka bo 100km na pb 30 zl a na lpg ponad 20 wiec w zyciu bym nie kupil instalacji za 4000:)
~DAMIAN
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
na gazie przy przeciętnej jeździe powyzej 10l. benzyny pewnie koło 8l. czescie nie drogie..zreszta auto sie nie psuje to nie trzeba dokładać.
~raffaell2
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
miasto do 9,5 l gazu, trasa ~7 l. Benzyny trochę mniej. Na szczęście naprawy to rzadkość (przez 8 lat tylko tuleje wachaczów), ale ceny części są straszne.
~lintu
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Spalanie w porządku. Cen części jeszcze nie miałem okazji empirycznie poznać, bowiem na razie nic nie wymaga wymiany.
~Wojtek
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Moja wersja Civica miała założoną jakąś tam zwężkę, która ograniczała moc do 75 koni, po zdjęciu tej zwężki niestety spalanie wzrosło.
~AndrewS
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Średnie spalanie w jeździe mieszanej ~7l/100km. Na trasie można zejść nawet do 5l, ale jak ktoś ma ciężką nogę to i 8 potrafi spalić.
~stanley
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
zapodałem instalację LPG zwykłą, nie ma co sie pchać w tym modelu w jakieś sekwencje - uwierzcie.. Trasa ok 7 litrów - rewelacja
Honda Civic VI Sedan