Lista ocen Honda Civic VI Sedan (110) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 88 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lukasrz
Sedan 1.5 i 114KM 84kW
W mieście można zejść do ok 5.5-6l przy jeżdzie w zakresie lampki econo. Przy mocno dynamicznej jeździe spali 7-8l w mieście. Na trasie przy 100-110km/h spali ok 5-5.2l, z klimatyzacją 5.6l/100km.
~Picek
Sedan 1.5 i 114KM 84kW
Ekonomia na najwyższym poziomie. Auto pali bardzo mało. Dzięki zamontowanej lampce \'econo\' kierowca bardziej kontroluje ciężar stopy i można osiągać bardzo dobre wyniki nawet w mieście.
~kubik
Sedan 1.5 i 114KM 84kW
W mieście 7 trasa 5,6 wszystko przy normalnej jeżdzie nie jak żółw i nie jak kubica. Rozrząd + olej + paski klimy, alternatora, wspomagania 710 zł. No i nabicie klimy 200. Ceny z Warszawy.
~MA9
Sedan 1.5 i Vtec-E 90KM 66kW
Na jednym baku można przejechać od zachodniej do wschodniej granicy, jak sie go mocno nie butuje ;) Przeglądy standard, oryginalne części raczej drogie, zamienniki tanie i łatwo dostępne.
~Kornik
Sedan 1.5 i 114KM 84kW
jednym słowem taniocha ogólnie bordzo porównywalnie do poprzedniego e 36 compact 316 ale ciwić spala średnio 2.5 litra mniej i jest dużo bardziej dynamiczny czuć jak się przyciśnie .
~Koleszka
Sedan 1.5 i 114KM 84kW
Ogólnie to auto wychodzi bardzo tanio ale warunek to kupić coś w rozsądnym stanie bo śmietników nie brakuje oglądałem kilka sztuk zanim trafiłem na coś sensownego.
~KRKB
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Nie wykonywalem napraw. Wymienilem rozrzad i olej z filtrami (zamienniki + quaker semi) za ok 650zł. Spalanie nie jest male. Trzeba liczyc 6,7 - 7,5 przy jezdzie mieszanej.
~wojtek
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
przeczytałem oceny innych i nie wiem jak bardzo ciężkie nogi mają - latem, na trasie, przy prędkości niekoniecznie ekonomicznej na 40 l zdarzało mi się przekraczać 600 km,
~johnny
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Bardzo tanie w utrzymaniu - pali tyle co nic, części absurdalnie tanie i wszędzie dostępne, naprawi je każdy mechanik (wiele rzeczy zrobimy tu samemu).
Dziennik kosztów dla Honda Civic VI Sedan
6,9
9,3
~pj92_92
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
samochod zaczyna jezdzic od 3,5 obr na liczniku wiec zalezy chcesz ekonomi masz 6-7,5l na 100 chcesz troche szalec masz 8-9l na 100 ale to bardzo dobry winik
Honda Civic VI Sedan