Lista ocen Honda Civic VI Sedan (198)

~AndrewS
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Ogólnie polecam ten samochód ze względu na niezawodność, przyjemność z prowadzenia, dużą ilość miejsca. Byłby ideał, gdyby nie słabe zabezpieczenie antykorozyjne.
~kubik
Sedan 1.5 i 114KM 84kW
tak jak kolega napisał jest to japoniec a nie liftback z Angli, silnik V-tec 115 km. Autocentrum musi zrobić poprawki. Generalnie kupujcie bo frajda z jazdy jest super. Chcesz jeżdzić osczędnie do 3500 rpm powyżej załącza się V-tec i czuć te 115 km, dwa silniki w jednym. Raczej nie polecam aut produkowanych w angli. niby to honda ale produkcja ma znaczenie.
~nadix@wp.pl
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Co tu wiecej pisać, trzeba pojeżdzić aby sie przekonać jaki jest naprawde :D
4,1
~paweł
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Kupiłem autko w salonie i przejechałem 150.000 tyś km. Gdyby nie awaria skrzyni biegów (przy 90.0000 było by naprawde dobrze. Generalnie bardzo faje autko. Hamulce na poziomie, komfort jazdy dobry. Drogie częsci zamienne w ASO.
3,4
~hondadriver
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
w sumie niezłe auto ale wcale nie jest dużo lepsze od pozostałych (jeśli w ogóle jest) Poalcy niestety podzielają opinię, że francuzy drogie japończyki dobre ale wyżyłowane a niemieckie solidne i ci co mają japońskie narzekają na niemieckie i odwrotnie każde auto wymaga nakładów finansowych jedne są droże w utryzmaniu inne tańsze czasem te jedne dłużej jeżdża a u innych trzeba częścuej wymieniać częsci. Jednym słowem (tzn 3ema:) nie ma reguły.
~Łukasz P
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
nie mam nic do zazucenia mojemu samochodzikowi Honda Civic jest poprostu wymazonym samochode dla ludzi ktorzy nie chca wkladac w samochod pieniedzy tylko lac paliwo i jezdzic
~Taal
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Po nienajlepszych doświadczeniach z Fordem (starym) i fatalnych z Polonezem (nowym) Honda jest samochodem, którym nareszcie nie muszę stale się zajmować. Jeździ, jest w miarę wygodna i jak dotąd absolutnie niezawodna. Jeśli będzie niezawodna nadal, to drobne mankamenty (głównie dot. wnętrza i ergonomii) łatwo wybaczę.
3,6
~Andy
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Samochód bardzo przyjemne i bądź co bądź mało awaryjne jak to japońskie samochody.
~stanley
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony pracą i osiągami silnika. Honda wiadomo, lubi wysokie obroty na których auto odchodzi, aż miło. (Silnik)
Dziennik kosztów dla Honda Civic VI Sedan
6,9
9,3
~Marco di Falco
Sedan 1.5 i 114KM 84kW
dziadowska 4-ka, ale jak na 3-ce obroty skoczą ponad 4000, to włos się jeży, takiego silnik ma kopa!!! Dzięki temu wiem, że silnik powinien mieć ponad 150KM, żeby bezpiecznie wyprzedzać (Skrzynia biegów)
Honda Civic VI Sedan