Lista ocen Honda Civic VI Sedan 1.4 i 90KM 66kW 1995-2001 (64) - Widoczność

Na liście zabraknie 69 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sassu
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Widoczność jest dobra, trzeba się przyzwyczaić do tego że siedzimy niżej, nie daję maksymalnej oceny gdyż taką powinien dostać np vw transporter w którym zazwyczaj widać co się dzieje przed samochodem który jest przed nami. Brak wycieraczki na tylniej szybie (wersja sedan), szybko docenimy jaką jest ona zaletą.
~KRKB
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Prawde mowiac cofam tylko na lusterkach, a te sa w Civicu doskonale. Przod jak to przod - nie da sie ocenic auta gorzej niz na 5-. Mocno wystajacy przedni zderzak na poczatku uderzal w brame gdy parkowalem na podjezdzie. Teraz juz sie przyzwyczailem.
~dantejskie
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Widoczność w normie chociaż mogłobybyć lepiej (nie mam zagłówków z tyłu więc widoczność jest ok, ale obawiam się że po zamontowaniu zagłówków może być nie najlepiej). Tylnia szyba pomimo że duża jest zamontowana pod zbyt małym kątem
~johnny
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
U mnie sytuację poprawiał spojler zamontowany na tylnej klapie. Ogólnie było to akwarium w porównaniu do nowoczesnych aut. W dodatku VI-ka jest bardzo zwrotna, parkowanie tym to pestka.
~sir_lancelot@op.pl
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Bardzo dobra, mimo że siedzi się stosunkowo nisko. Szyby są odpowiednio duże, lusterka w sam raz i nie miałem problemów z widocznością zarówno podczas zwykłej jazdy, jak i przy parkowaniu.
~Rafaello
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Widoczność także dobra, ale tylko do przodu. Przy cofaniu trzeba się posiłkować lusterkami bocznymi i wstecznym, ponieważ tylna szyba nie zapewnia zbyt dobrego pola widzenia.
~tosst
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Przy cofaniu mam czesto problemy z oszacowaniem odleglosci bo kuper jest dosc wysoki i dodatkowo przeszkadza mi spojler. Poza tym jest bardzo dobrze do przodu i wokolo.
~lintu
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Widoczność dobra, czasem przednie słupki trochę przeszkadzają. W mojej wersji (sedan) brak wycieraczki tylnej szyby bywa sporym problemem.
~Radek
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Do przodu OK. Do tyłu bardzo ciężko wyczuć. Lusterka wymagają długiego przyzwyczajania się ale za to nie mają martwego pola.
~Gizmo
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Do przodu i na boki bardzo dobra, do tyl (Sedan) tez nie najgorsza, lusterka sa duze i praktycznie wszystko w nich widac.
Honda Civic VI Sedan