Lista ocen Honda Civic VIII Coupe 1.8 i 16V 140KM 103kW 2006-2011 (36)

~Krzysztof
Coupe 1.8 i 16V 140KM 103kW
Jak na razie zdecydowanie pozytywne wrażenia. Samochód spisuje się doskonale, cechuje się niepowtarzalnym wyglądem, doskonałą ergonomią wnętrza oraz lekko sportowymi osiągami.
~moris0@tlen.pl
Coupe 1.8 i 16V 140KM 103kW
dobrze ciągnie, szcególnie na wyższych obrotach, elastyczność bardzo dobra 3 bieg na miasto i nic więcej, trochę halasuje jak sie przyspiesza ale po wyrównaniu prędkości jest ciszej, ale te dzwieki są sportowe i są ok (Silnik)
~jaco3691@interia.fm
Coupe 1.8 i 16V 140KM 103kW
Super zabawka , która spełnia rolę również użytkową . Jeżdżenie nie jest w niej tylko pustym obowiązkiem ale i przyjemnością.
~merh
Coupe 1.8 i 16V 140KM 103kW
Świetny samochód. Dynamiczny, zwrotny, ekonomiczny. Jedyny mankament to twardo zestrojone zawieszenie - na wybojach ma się wrażenie jakbym podróżował wozem drabiniastym (może to dlatego, że wcześniej jeździłem mercedesem). P.S. Raczej dla młodej osoby.
~Andi (andiww@op.pl)
Coupe 1.8 i 16V 140KM 103kW
Dla mnie jest to samochod niemal idealny. To połączenie stylu, elegancji i sportowego charakteru. Auto pieknie sie prezentuje (kolor deep bronze pearl) i naprawde robi wrazenie. Dosc dynamiczny silnik i doskonale, sportowe prowadzenie pozwala cieszyc jazda.
~jeroj
Coupe 1.8 i 16V 140KM 103kW
Jestem bardzo zadowolony.Dobry zakup.Super bajerska fura. Wszyscy podziwiają.
~KaktusJack
Coupe 1.8 i 16V 140KM 103kW
Silnik rewelacja, dynamiczny i zarazem oszczędny, dynamika oczywiście jak to w Hondzie powyżej 4000 rpm ale jak go wykręcisz to nic nie ma szans oile nie ma pod maską dużoooo więcej koników :-))) (Silnik)
~FIUTEK
Coupe 1.8 i 16V 140KM 103kW
dość drogie jak na swój segment ale w standardzie jest wszysto co jest mi potrzebne, astre III w tych pieniądzch miałbym o wiele biedniejszą. Samochód który łączy zacięcie sportowe z rodzinnym o potężnym bagażniku samochodem rodzinnym. Trafiłem w 10. Polecam.
~Nowy
Coupe 1.8 i 16V 140KM 103kW
Za wcześnie na konkrety ale mógłby mieć większą moc.
~ppp
Coupe 1.8 i 16V 140KM 103kW
Jeśli mówimy o silniku to: bardzo elastyczny, strasznie się kręci, do 4000 tys. obrotów prawie nie go słychać. Jak na tą pojemność i brak turbiny REWELACJA. Oczywiście nie polecam silnika 1,4 to już dramat... (Silnik)
Honda Civic VIII Coupe