Lista ocen Honda Civic VIII Coupe 1.8 i 16V 140KM 103kW 2006-2011 (20) - Silnik

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof
Coupe 1.8 i 16V 140KM 103kW
Dotychczas jeździłem słabszymi samochodami. 1,8 i 140KM w zupełności wystarcza do sprawnego poruszania się po polskich drogach. Generalnie silnik pracuje cicho bez względu na to, na którym się jest biegu; powyżej 4500obr/min robi się nieco głośno, ale w końcu to Honda. Zaskakująco dobra elastyczność, nawet na 6-tym biegu.
~Nowy
Coupe 1.8 i 16V 140KM 103kW
Miałem wcześniej auta Toyoty i nieco się zawiodłem.Honda to napewno atrakcyjne auto ale nie obyło się bez wizyt w servisie , wymiana wlewu paliwa, zbierzność, parujące lampy tylnie, kilkakrotnie przycinał mi się zamek od drzwi kierowcy.
~jaco3691@interia.fm
Coupe 1.8 i 16V 140KM 103kW
Kupiłem bo się w niej zakochałem... Piękna i narwista . Nie trzeba głośnym rykiem (jak w Golfie ) pokazywać siły . To co jest pod maską sugeruje linia nadwozia. Zresztą po co się spieszyć , niech sobie ludzie pooglądają :)))
~moris0@tlen.pl
Coupe 1.8 i 16V 140KM 103kW
dobrze ciągnie, szcególnie na wyższych obrotach, elastyczność bardzo dobra 3 bieg na miasto i nic więcej, trochę halasuje jak sie przyspiesza ale po wyrównaniu prędkości jest ciszej, ale te dzwieki są sportowe i są ok
~KaktusJack
Coupe 1.8 i 16V 140KM 103kW
Silnik rewelacja, dynamiczny i zarazem oszczędny, dynamika oczywiście jak to w Hondzie powyżej 4000 rpm ale jak go wykręcisz to nic nie ma szans oile nie ma pod maską dużoooo więcej koników :-)))
~ppp
Coupe 1.8 i 16V 140KM 103kW
Jeśli mówimy o silniku to: bardzo elastyczny, strasznie się kręci, do 4000 tys. obrotów prawie nie go słychać. Jak na tą pojemność i brak turbiny REWELACJA. Oczywiście nie polecam silnika 1,4 to już dramat...
~merh
Coupe 1.8 i 16V 140KM 103kW
Same plusy. Dynamiczny, ekonomiczny (5.4 l w trasie). Do 2.000 obrotów w środku jest cicho. Powyżej można wsłuchać się we wspaniałe brzmienie silnika :)
~jeroj
Coupe 1.8 i 16V 140KM 103kW
Silnik 1,8 jest super, pracuje idealnie, elastyczny, do 4000 obr./min. cisza, powyżej robi się głośno, ale to tylko chwilowe przy wyprzedzaniu
~Andi (andiww@op.pl)
Coupe 1.8 i 16V 140KM 103kW
Mysle ze Type S molgby miec kilka koni wiecej. Silnik nalezy krecic dosc wysoko - powyzej 4 tys. obrotow. Wtedy jest fajnie :-)
~FIUTEK
Coupe 1.8 i 16V 140KM 103kW
znakomite przyśpieszenie jak na silnik bez doładowania i pojemności 1.8 na dwójce jechałem 104km/h
Honda Civic VIII Coupe