Lista ocen Honda Jazz IV Mikrovan Facelifting (8) - Ergonomia

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ryszard M.
Mikrovan Facelifting 1.3 i-VTEC 102KM 75kW
Wszystko w zasięgu ręki. Jedynymi przełącznikami, umieszczonymi nielogicznie są włączniki podgrzewania foteli. Są umieszczone na centralnym tunelu przed ścianką podłokietnika. Diod umieszczonych na nich nie widać, chyba że spojrzy się na dźwignię hamulca ręcznego, więc o ich przypadkowym włączeniu kierowca dowiaduje się czując grzejący go fotel. Jestem o krok od wyjęcia bezpiecznika odpowiedzialnego za podgrzewanie foteli.
~RafałM
Mikrovan Facelifting 1.3 i-VTEC 102KM 75kW
Fajny uchwyt na napoje przy kierownicy. Trochę słabo pomyślane dźwignie od wycieraczek i świateł - bardzo łatwo przypadkowo włączyć długie. Z tyłu dużo miejsca, podobnie jak w kompakcie. Po postawieniu siedzeń mamy prawie bagażówkę. Super.
~Paweł
Mikrovan Facelifting 1.3 i-VTEC 102KM 75kW
Jak dla mnie wszystko jest pod ręką. Od razu odnalazłem się w tym aucie po przesiadce z Seata Ibizy. -1 gwiazdka za nisko umieszczony podłokietnik. Duży zakres regulacji kierownicy w 2 kierunkach. Duże lusterka.
~PeterJazz
Mikrovan Facelifting 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Bardzo dobrze, wszystko w zasięgu ręki, są różne fajne schowki w porównaniu do HRV to bajka bo tam schwokó z przodu brak a wysokość lewarka jest taka, że muszę wyginać rękę do góry co przy długiej jeździe powoduje dyskomfort.
~-x-
Mikrovan Facelifting 1.3 i-VTEC 102KM 75kW
Jak dla mnie bardzo dobra chociaż są małe niedociągnięcia np. regulacja głośności na panelu dotykowym. Wkurzające to jest i korzystam tylko z kierownicy.
~RafałM
Mikrovan Facelifting 1.3 i-VTEC 102KM 75kW
Bagażnik bez jakiegokolwiek haczyka np. na siatke z zakupami, więc słabo. Dobrze że są magic seats.
~-x-
Mikrovan Facelifting 1.3 i-VTEC 102KM 75kW
Nic dodać, nic ująć. W sam raz. Mogło by być troszkę szerzej.
~Paweł
Brak uwag.