Lista ocen Honda Jazz IV Mikrovan Facelifting (9) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Mikrovan Facelifting 1.3 i-VTEC 102KM 75kW
Temu punktowi warto poświęcić dłuższą chwilę. Jeśli spojrzymy na cennik Jazza to wydaje się bardzo drogo. Ale gdy porównamy ilość wyposażenia w danej cenie w porównaniu do konkurencji to już robi się naprawdę okazyjnie. Dla porównania: Fabia Combi, a więc auto o podobnych możliwościach przewozowych co Jazz i pseudo 3 cylindrową kosiarką 1.0 TSI 95 koni (o zgrozo....!!!) doposażona do poziomu Jazza kosztowała po rabatach 5 tysięcy zł więcej!...
~RafałM
Mikrovan Facelifting 1.3 i-VTEC 102KM 75kW
Tu muszę się przyczepić do jakości plastików, zwłaszcza na drzwiach. Przy normalnym, codziennym użytkowaniu (np. przejechaniu zamkiem/guzikiem od kurtki przy wsiadaniu) powstają wyraźne jasne rysy których nie da się usunąć. Za tę cenę auta taka jakość?
~RafałM
Mikrovan Facelifting 1.3 i-VTEC 102KM 75kW
Za dużo plastików w kabinie- mam najbogatszą wersję a tutaj twardo. Za to nic nie trzeszczy. Samochód wyprodukowany w Japonii więc mam nadzieję na bezproblemową eksploatację. Szkoda jednak że nie ma np. podwójnej blokady drzwi w najwyższej wersji.
~Ryszard M.
Mikrovan Facelifting 1.3 i-VTEC 102KM 75kW
Honda nie jest tania, chociaż można powalczyć u dealerów o zniżki. Naszą przyprowadziłem z Katowic do Łodzi bo w Katowicach uzyskaliśmy najlepszą cenę. Jakość jest wysoka bo to przecież Honda.
~Paweł
Mikrovan Facelifting 1.3 i-VTEC 102KM 75kW
Samochód wydaje się drogi. Ale gdy porównany standardowe wyposażenie i dołożymy je u konkurencji to wychodzi taniej niż reszta. Do tego otrzymujemy pewną i niezawodną japońską mechanikę która jest dopracowana.
~PeterJazz
Mikrovan Facelifting 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Ciężko znaleźć mało psujący się i dobrze wyposażony samochód w tej cenie. Jedyna wątpliwość to silnik 1.5 z bezpośrednim wtryskiem - czas pokaże na ile jest bezawaryjny.
~Ludoczka
Mikrovan Facelifting 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Mogło by być taniej, ale Honda nie jest tania, za bezawaryjność trzeba zapłacić.
~-x-
Mikrovan Facelifting 1.3 i-VTEC 102KM 75kW
Za jakość trzeba płacić. Zobaczymy z czasem czy jakość będzie utrzymana.
~-x-
Kupujesz i jeździsz.