Lista ocen Honda Prelude V (65) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 60 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jaco78910
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Kto mówi, że honda jest droga w utrzymaniu niech dalej jeździ swoim golfem II lub lanosem. Warto zapłacić kilka tysięcy więcej za dobre auto, a nie kupować dojechanego szrota (wiem z doświadczenia).
~Lukasz
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Watro poszukac i zapłacić więcej w Niemczech i samemu sprowadzić niż szukać juz sprowadzonego - proste -handlarz też musi zarobić więc kupuje auta w gorszym stanie - picuje i sprzedaje.
~Mikuś
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Bez wątpienia stare Hondy mają najlepszy stosunek jakości do ceny. To auta kultowe, niezawodne, mające rzesze fanów, wyróżniające się na ulicy pośród dominujących aut z grupy Vag.
~Airam
Coupe 2.2 i 16V 185KM 136kW
Po raz kolejny podkreślam - to auto sportowe. NIE JEST TANIE W UTRZYMANIU. Jednak wrażenia, jakie zapewnia jazda nim są warte grubych pieniędzy, jakie się w niego pakuje.
~Cagiv
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Koszt zakupu jak i koszty dalszej eksploatacji są na bardzo przyjaznym poziomie. Auto jest bezawaryjne jeśli się oczywiście odpowiednio o nie dba i eksploatuje.
~Witek
Coupe 2.2 i 16V 185KM 136kW
Honda trzyma cenę! tym bardziej niezawodne auta z lat 90. Jakość jest pochodzenia japońskiego więc nie ma co gadać, cena wyższa niż opla czy VW ale to przecież japoniec
~szymon
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
za niewygórowaną cenę masz piękny i bezawaryjny samochód. Jeśli szukasz auta-sportowca, pewnie i szybko wchodzącego w zakręty lub wygodnego auta na długie trasy to wybieraj inny model.
~Piotr
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
W wersji Havenith edition jest wszystko, klima,wszystko elektryczne 4koła skrętne, super lakier z głębią, drewna troszkę, abs, brakuje tylko kontroli trakcji która zimą by się przydała
~StormM
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Za cenę 5600zł która za nią dałem Uważam ze to był dobry zakup. Aczkolwiek trzeba jeszcze trochę doinwestować, aby nabrała ponownie swego blasku
~Bartek
Coupe 2.2 i 16V 200KM 147kW
Ja za swój egzemplarz przepłaciłem, a w dodatku okazało się, że sprzęgło do roboty... Obecnie myślę, że za 12 tysi dostanie się niezajechaną sztukę.