Lista ocen Hyundai Atos I (113) - Całokształt

Na liście zabraknie 75 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~hynd
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Nie ma powodów do narzekań. Autko wyróżnia się z tłumu (ale to przez kolor - żółty), co ma swoje wady, ale łatwo j znaleźć na parkingu. Poza tym całkiem przyjemna jazda po mieście. Przyjemnie, ż w prostym autku jest klima, wspomaganie i kilka lektrycznch drobiazgów. SC trudno trafić z takim wyposażeniem, a i mniejsze jest znacznie. Jakby tylko silnik miał 1,. litra dałbym 5
~darkar@poczta.fm
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
bardzo dobre auto do miasta, małe na zewnąrtz, przestronne wewnątrz,dynamiczne i elastyczne zarazem, na trasie potrafi porazić zużyciem paliwa przy szybkiej jeżdzie (pow.130km/h), oraz reakcją na silny wiatr na części blacharskie czekałem tylko trzy dni, ale przez te dwa lata na Śląsku Atos stał się popularnym samochodem, cenowo konkurując z Matisem i Seicento
~Marta Grzebuła
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Lubię go, nieźle się sprawuje, koszty utrzymania do strawienia, naprawy tanie, wniosek ten wypłynął po rozmowie z mechanikiem który zaraz po zakupie go obejrzał. Atosik jest jak dla mnie super, praca dom, praca to w sam raz dla mnie autko. W trasie tez dał radę. Nie jest to król szos, ale daje radę. reasumując jestem zadowolona z zakupu.
~Matka i gospodyni
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
W porównaniu do innych z tej klasy -można mieć zastrzeżenia, ale jeżdże nim już ponad 5 lat bez ŻADNYCH usterek. Jako drugi samochód w rodzinie - świetny na zkupy i wożenie dzieci do szkoły. Ekonomiczny (pali 5,7 w mieście, w dużych korkach-Warszawa), jeszcze nigdy mnie nie zawiódł, oprócz "zrobienia" po 4 latach hamulców - jeździ codziennie.
~tommator
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
fajne miejskie autko za śmieszne pieniądze. jak potrzeba to zabierze całą rodzinę na wakacje. Niezawodne i proste w obsłudze. Moja żona go b. lubiła bo si ę wysoko siedzi i dobrze wsiada. Jedyny mankament to hałaśliwość silnika i cierpnące nogi wysokiego kierowcy na długich trasach. Polecam Hyundaie, teraz mam Lantrę i jest super.
~andrzej.woroniecki@ingnn.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Każdy ma inne spojrzenie na samochód. Dla mnie jest to zgrabny, efektowny zewnętrznie samochodzik. Bardzo dobry lakier (mica), absolutnie żadnych sladów korozji po 3-letniej eksploatacji. Nigdy mnie nie zawiódł. Zwinny, szybki,bardzo zwrotny (nie mam wspomagania) + wielki bagażnik po rozłozeniu. Dla 2 osób super .
~mppt@wp.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
za te pieniadze na rynku aut nowych trudno spotkac cos bardziej konkurencyjnego, ale za jego wartosc (salonowa) mozna by kupic kilkuletni samochod "zachodni" z lepszymi osiagami i wyposazeniem.warto sie zastanowic czy chcemy nowy,czy bardziej wygodny, komfortowy i bezpieczny..pozdrawiam.P.S. samochod raczej dla kobiet!
~jgrabski@spetech.com.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Bardzo dobre autko do miasta i niedługie trasy, żwawe, dające dość duży komfort, niskie koszty utrzymania. Niezawodne. Jeżeli ktoś szuka małego samochodu to polecam. Co ważne, autko ma wszystko by jechać, (chlapacze, osłony progów, listwy boczne itp.)a nie jak u np. Fiata, gdzie trzeba za wszystko dopłacać.
~chefren@poczta.fm
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
To pojazd tylko do miasta. Na trasie się męczy bo ma krótkie biegi. Wolniejszy od konkurentów ale o wiele pojemniejszy (łyknie pralkę z telewizorem). NIe liczmy na komfort bo jest leciutki i ma małe kółka. Dość hałaśliwy ale nieszkodliwie. Więcej wydamy na zakupy które pomieści niż na jego utrzymanie.
~wojt326@gazeta.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Super autko do miasta,a na trase tez nie najgorsze. Koreanczycy gonia juz Japonie pod wzgledem wykonania i technologii, bo zdaje sie, ze Europe wyprzedzili juz dawno (przynajmniej w segmencie malych aut). Idealny tez dla kobiety - wszystko dziala tak lekko, ze az trudno uwierzyc, ze jezdzi:-)