Lista ocen Hyundai Atos I (188)

3,6
~qrecky
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
do doskonałości brakuje ale w końcu nie jest wyższa klasa. samochodzik miejski i idealnie siędo tego typu zadań sprawdza
3,6
~rafalB
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Ladny to on nie jest i wygoda nie rozpieszcza ale jest niewiarygodnie zywotny i bezawaryjny.
~Fabian
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Naprawdę super samochód w swojej klasie, dobra jakość wykonania, niezawodny
4,1
~Driver
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Jetem generalnie zadowolony, ale zawiódł mnie w najmniej oczekiwanym momencie alternator - na drugim końcu Polski.
~JA
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Bardzo cichy na niskich biegach, przy wysokich obrotach (powyżej prędkości 100 km/h) auto głośne. (Silnik)
~zdzichu
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Jest to dobry samochód dla początkującego kierowcy. Niewiele pali, jest wystarczająco duży i niełatwo w nim złamać przepisy.
~Maciej Burakowski maciej.burakowski@onet.eu
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Podoba mi się, jest słabo wyposażony (przynamniej mój), ale jeżeli ktoś nie ma dużych wymagań, to może być. Idealny do miasta, dynamiczny. Ma twarde jak kamień plastiki, to chyba największa wada, ale za te pieniądze nie znalałbym lepszego auta. Całkiem spory bagażnik, no i 5 drzwi.
~Maciej Burakowski maciej.burakowski@onet.eu
~RobertP rpyzel@gazeta.BezSpamu.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Fajne autko, nie żałujemy zakupu. Zniósł dwóch początkujących kierowców i woził ich bezawaryjnie pięć lat.

Usterki Hyundai Atos I

Hyundai Atos I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,7
~grzesiekd@poland.com
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Ogólnie dość sympatyczne auto, w miarę niezawodne, dynamiczne w jeździe miejskie, na trasie brakuje mocy, niska jakość zastosowanych materiałów.