Lista ocen Hyundai Atos I (188)

~t_omaszw@onet.poczta.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Rewelacyjne auto w odniesieniu do jego ceny - zapłaciłem niecałe 33 tysiące, mam za to klimę, elektryczne szyby, wspomaganie kierownicy, 3-letnią gwarancję (z ASO, które nigdy nie kręci nosem i nie wmawia mi "niewłaściwej eksploatacji"). Jeżdzę zazwyczaj sam i jestem b. zadaowolony z dynamiki, względnego komfortu (względny, bo auto krótkie itrochę jednak trzęsie), niezawodności, serwisu i kosztów. W tej chwili chyba nie da się kupić już tego...
~asmen5@wp.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Jestem naprawdę zadowolony z tego małego, choć pojemnego autka, może być jako bagażówka, - zwinny, zwrotny, zrywny i niezawodny, szkoda że te plastiki kiepskie, sam założyłem tapicerkę na drzwiach i na pulpicie. Brakuje komfortowego wykończenia, ale co można wymagać za taką kasę.
~Michał
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Mając do wyboru inne auta w tym przedziale cenowym, bez mrugnięcia okiem stawiam na Atosa (i to nie tylko ze względu na sentyment)
~Kuba
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Jak na cenę samochód bardzo dobrze się spisuje. Idealny do jazdy w mieście, zwinny, dynamiczny, niewielkie gabaryty pozwalają dobrze radzić sobie w korku i parkować bez większych problemów. Jest kilka mankamentów ale ogólnie polecam.
~MaciejS; Prime@interia.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Jestem bardzo zadowolony. Dotychczasowy ATOS po dokonanych zmianach stylistycznych uzyskał znacznie ładniejszą linię i jako ATOS PRIME jest ciekawą propozycją autka miejskiego. Przymierzałem się do Matiza, ale oferowany w nim silnik jest zbyt słaby - to przecież zmodernizowana jednostka z TICO. Informaje o nowym silniku 1.0 lub 1.2 pojawiały się już od dawna, ale w kiedy w maju DU wystąpiło do rządu o udzielenie gwarancji kredytowych na budowę...
3,4
~Mariusz (mariuszt@alma.waw.pl)
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Dobry samochodzik służbowy do jazdy po mieście, w trasę powyżej 100km nie polecam. Po złożeniu tylnego siedzenia można przewozić duże ale niezbyt ciężkie przedmioty. Wywiązywaniu się producenta z obowiązków gwarancyjnych nie można nic zarzucić.
~dybkowa@wp.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
jak na tak mały samochód jednostka jest wystarczająco mocna w ruchu miejskim, w trasie zbyt słaba (Silnik)
~Darek
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Za tę cenę miniwan do wzięcia! Teraz dokupiłbym ABS i wspomaganie kierownicy. Super się siedzi - wysoko, duża przednia szyba. Fotele troszkę uwierają po 200km, ale jeździłem w gorszych. Bagażnik mały, ale jak się złozy siedzenia - przewiozłem nim cały regał ze sklepu. Przez kiepskie hamulce miałem dwa "dzwony" więc nabrałem dystansu. Mimo wszystko jestem zadowolony - grunt, że się nie psuje!
~wojt326@gazeta.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Super autko do miasta,a na trase tez nie najgorsze. Koreanczycy gonia juz Japonie pod wzgledem wykonania i technologii, bo zdaje sie, ze Europe wyprzedzili juz dawno (przynajmniej w segmencie malych aut). Idealny tez dla kobiety - wszystko dziala tak lekko, ze az trudno uwierzyc, ze jezdzi:-)

Usterki Hyundai Atos I

Hyundai Atos I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Jacky
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Mimo malych niedociągnieć jestem bardzo zadowolony z samochodu,choć znajomi przestrzegali mnie przed marką Hyndai.Nastepny samochód też będzie tej marki.